Uniwersytety w Anglii

Studia w Anglii - Uniwersytety
Filtruj uczelnie według:
Typ matury
Max. liczba wymaganych rozszerzeń
Wymagana liczba pkt. IB
Wymóg IELTS/CAE/TOEFL
Koszty życia

👆👆👆 Filtrowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników 👆👆👆

Uwaga! Poniższe uniwersytety nie są naszymi uniwersytetami partnerskimi.

Smart Prospects, w przeciwieństwie do innych organizacji edukacyjnych, zamiast reprezentować interes uczleni partnerskich, reprezentuje interes aplikantów i studentów. Nasze wsparcie jest w pełni bezpłatne i przysługuje wszystkim na wszystkie brytyjskie uniwersytety bez żadnych wyjątków.

Nasza strona nieustannie się rozwija i dążymy do stworzenia pełnej bazy profili wszystkich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jeżeli jednak interesuje Cię uczelnia, której nie możesz znaleźć poniżej, nadal możesz skorzystać z naszego pełnego wsparcia w aplikacji.

Szczegóły dot. darmowego wsparcia udzielanego przez Smart Prospects, można znaleźć tutaj.

Dlaczego warto wybrać uczelnię w Anglii? Jest ku temu wiele powodów. Uniwersytety w Anglii świetnie radzą sobie z przystosowaniem sposobu nauczania do potrzeb obecnego świata i zmieniających się wymogów studentów oraz rynku pracy. Na uniwersytetach w Anglii nacisk stawia się na praktyczne umiejętności, dlatego studenci często za zadanie mają pracę w grupach nad własnymi projektami, pisanie odkrywczych prac zaliczeniowych czy inne formy, które zmuszają do podjęcia działań i przyzwyczajają do tego, aby odważnie podejmować inicjatywę. Z takiego stanu rzeczy wynika też zachęcanie studentów oraz pomaganie im w podejmowaniu praktyk i staży, które mogą zaowocować ważnym punktem w CV lub nawet przedłużeniem współpracy.

Zaplecze, wyposażenie badawcze oraz możliwości prowadzenia i rozwijania konkretnych praktycznych projektów czynią angielskie uczelnie nieporównywalnie lepszymi od wielu w całej Europie. Studenci dostają okazję pracowania na najnowszym sprzęcie, współpracowania z ludźmi, którzy piszą książki przekładane na 40 języków. Aż 54% badań, które są prowadzone przez angielskie uniwersytety, jest uznane za wybitne na arenie międzynarodowej. W dodatku zajęcia odbywają się w atmosferze wzajemnego szacunku, a prowadzący dbają o to, aby aktywizować studentów. Nie ma więc mowy o nudnych, ciągnących się wiele godzin wykładach. To dlatego, że student na angielskiej uczelni traktowany jest jak klient, uczelnie więc walczą o to, aby student je wybrał, a następnie na nich pozostał. Nigdy nie będziesz obojętny uniwersytetowi, a Twoje sprawy będą rozstrzygane w sposób indywidualny.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o pracy dla studentów jako barista w Starbucksie, Caffè Nero i Costa Coffee

W tym artykule dowiesz się na czym polega praca baristy i jak dostać się do kawiarni takiej jak Starbucks, Costa Coffee oraz Caffè Nero na Wyspach.
Czytaj więcej

Jak opłacić i wysłać podanie UCAS na studia w UK?

Masz już gotowy personal statement? Dowiedz się ile kosztuje wysłanie aplikacji UCAS oraz jak i kiedy opłacić aplikację na studia w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Jak znaleźć pracę podczas studiów w Anglii? – Rady Justyny z Essex

Dowiedz się jak przygotować się do szukania pracy podczas studiów w Wielkiej Brytanii, aby żadna sytuacja już na Wyspach Cię nie zaskoczyła!
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.
UWAGA: Ostatnia szansa na finansowanie studiów w UK to nabór na styczeń 2021 Dowiedz się więcej

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐