Uniwersytety i uczelnie w UK, Anglii, Wielkiej Brytanii| Studia w Anglii

Uniwersytety w Anglii

Studia w Anglii - Uniwersytety

Uwaga! Pomagamy dostać się na wszystkie uczelnie w UK.

Smart Prospects, w przeciwieństwie do innych organizacji edukacyjnych, zamiast reprezentować interes uczleni partnerskich, reprezentuje interes aplikantów i studentów. Nasze wsparcie jest w pełni bezpłatne i przysługuje wszystkim na wszystkie brytyjskie uniwersytety bez żadnych wyjątków.

Nasza strona nieustannie się rozwija i dążymy do stworzenia pełnej bazy profili wszystkich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jeżeli jednak interesuje Cię uczelnia, której nie możesz znaleźć poniżej, nadal możesz skorzystać z naszego pełnego wsparcia w aplikacji.

Szczegóły dot. darmowego wsparcia udzielanego przez Smart Prospects, można znaleźć tutaj.

Dlaczego warto wybrać uczelnię w Anglii? Jest ku temu wiele powodów. Uniwersytety w Anglii świetnie radzą sobie z przystosowaniem sposobu nauczania do potrzeb obecnego świata i zmieniających się wymogów studentów oraz rynku pracy. Na uniwersytetach w Anglii nacisk stawia się na praktyczne umiejętności, dlatego studenci często za zadanie mają pracę w grupach nad własnymi projektami, pisanie odkrywczych prac zaliczeniowych czy inne formy, które zmuszają do podjęcia działań i przyzwyczajają do tego, aby odważnie podejmować inicjatywę. Z takiego stanu rzeczy wynika też zachęcanie studentów oraz pomaganie im w podejmowaniu praktyk i staży, które mogą zaowocować ważnym punktem w CV lub nawet przedłużeniem współpracy.

Zaplecze, wyposażenie badawcze oraz możliwości prowadzenia i rozwijania konkretnych praktycznych projektów czynią angielskie uczelnie nieporównywalnie lepszymi od wielu w całej Europie. Studenci dostają okazję pracowania na najnowszym sprzęcie, współpracowania z ludźmi, którzy piszą książki przekładane na 40 języków. Aż 54% badań, które są prowadzone przez angielskie uniwersytety, jest uznane za wybitne na arenie międzynarodowej. W dodatku zajęcia odbywają się w atmosferze wzajemnego szacunku, a prowadzący dbają o to, aby aktywizować studentów. Nie ma więc mowy o nudnych, ciągnących się wiele godzin wykładach. To dlatego, że student na angielskiej uczelni traktowany jest jak klient, uczelnie więc walczą o to, aby student je wybrał, a następnie na nich pozostał. Nigdy nie będziesz obojętny uniwersytetowi, a Twoje sprawy będą rozstrzygane w sposób indywidualny.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o rocznym stażu na studiach w Wielkiej Brytanii

Dowiedz się wszystkiego o rocznym stażu na studiach w UK, podczas którego nie tylko zdobywasz doświadczenie z zakresu swoich studiów ale i zarabiasz.
Czytaj więcej

Podstawowe informacje o studiach w UK

Sprawdź nasz kompletny poradnik aplikanta na studia licencjackie w Wielkiej Brytanii i dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o procesie aplikacji
Czytaj więcej

Jak pogodzić pracę ze studiami w Anglii? – Doświadczenia Moniki z topowej uczelni

Poznaj wszystkie fakty i mity dot. pracy podczas studiów w Wielkiej Brytanii i godzenia jej z innymi obowiązkami jak i przyjemnościami.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐