Uniwersytety w Anglii

Studia w Anglii - Uniwersytety

Uwaga! Pomagamy dostać się na wszystkie uczelnie w UK.

Smart Prospects, w przeciwieństwie do innych organizacji edukacyjnych, zamiast reprezentować interes uczleni partnerskich, reprezentuje interes aplikantów i studentów. Nasze wsparcie jest w pełni bezpłatne i przysługuje wszystkim na wszystkie brytyjskie uniwersytety bez żadnych wyjątków.

Nasza strona nieustannie się rozwija i dążymy do stworzenia pełnej bazy profili wszystkich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Jeżeli jednak interesuje Cię uczelnia, której nie możesz znaleźć poniżej, nadal możesz skorzystać z naszego pełnego wsparcia w aplikacji.

Szczegóły dot. darmowego wsparcia udzielanego przez Smart Prospects, można znaleźć tutaj.

Dlaczego warto wybrać uczelnię w Anglii? Jest ku temu wiele powodów. Uniwersytety w Anglii świetnie radzą sobie z przystosowaniem sposobu nauczania do potrzeb obecnego świata i zmieniających się wymogów studentów oraz rynku pracy. Na uniwersytetach w Anglii nacisk stawia się na praktyczne umiejętności, dlatego studenci często za zadanie mają pracę w grupach nad własnymi projektami, pisanie odkrywczych prac zaliczeniowych czy inne formy, które zmuszają do podjęcia działań i przyzwyczajają do tego, aby odważnie podejmować inicjatywę. Z takiego stanu rzeczy wynika też zachęcanie studentów oraz pomaganie im w podejmowaniu praktyk i staży, które mogą zaowocować ważnym punktem w CV lub nawet przedłużeniem współpracy.

Zaplecze, wyposażenie badawcze oraz możliwości prowadzenia i rozwijania konkretnych praktycznych projektów czynią angielskie uczelnie nieporównywalnie lepszymi od wielu w całej Europie. Studenci dostają okazję pracowania na najnowszym sprzęcie, współpracowania z ludźmi, którzy piszą książki przekładane na 40 języków. Aż 54% badań, które są prowadzone przez angielskie uniwersytety, jest uznane za wybitne na arenie międzynarodowej. W dodatku zajęcia odbywają się w atmosferze wzajemnego szacunku, a prowadzący dbają o to, aby aktywizować studentów. Nie ma więc mowy o nudnych, ciągnących się wiele godzin wykładach. To dlatego, że student na angielskiej uczelni traktowany jest jak klient, uczelnie więc walczą o to, aby student je wybrał, a następnie na nich pozostał. Nigdy nie będziesz obojętny uniwersytetowi, a Twoje sprawy będą rozstrzygane w sposób indywidualny.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Mieszkanie na studiach w UK – akademik czy prywatne mieszkanie?

Dowiedz się wszystkiego o prywatnym mieszkaniu na studiach w Wielkiej Brytanii a także o uczelnianych i prywatnych akademikach.
Czytaj więcej

Zanim rozpoczniesz pracę nad personal statement

Personal statement to niemal najważniejszy element Twojej aplikacji, sprawdź na co zwrócić uwagę.
Czytaj więcej

Kompletny poradnik aplikanta na studia licencjackie w UK

Dowiedz się wszystkiego o krokach aplikacji, naszym wsparciu jak i również co zrobić po aplikacji na studia w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Płn.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐