Jakie studia wybrać

Uniwersytety w Anglii

UNIWERSYTETY W ANGLII

Z naszą bezpłatną pomocą możesz aplikować na dowolne uczelnie w Wielkiej Brytanii. Zobacz poniżej strony z uniwersytetami w Anglii. Jeśli masz problem z wyborem – skorzystaj z naszej wyszukiwarki uniwersytetów, lub napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Dlaczego warto wybrać uczelnię w Anglii? Jest ku temu wiele powodów. Uniwersytety w Anglii świetnie radzą sobie z przystosowaniem sposobu nauczania do potrzeb obecnego świata i zmieniających się wymogów studentów oraz rynku pracy. Na uniwersytetach w Anglii nacisk stawia się na praktyczne umiejętności, dlatego studenci często za zadanie mają pracę w grupach nad własnymi projektami, pisanie odkrywczych prac zaliczeniowych czy inne formy, które zmuszają do podjęcia działań i przyzwyczajają do tego, aby odważnie podejmować inicjatywę. Z takiego stanu rzeczy wynika też zachęcanie studentów oraz pomaganie im w podejmowaniu praktyk i staży, które mogą zaowocować ważnym punktem w CV lub nawet przedłużeniem współpracy.

Zaplecze, wyposażenie badawcze oraz możliwości prowadzenia i rozwijania konkretnych praktycznych projektów czynią angielskie uczelnie nieporównywalnie lepszymi od wielu w całej Europie. Studenci dostają okazję pracowania na najnowszym sprzęcie, współpracowania z ludźmi, którzy piszą książki przekładane na 40 języków. Aż 54% badań, które są prowadzone przez angielskie uniwersytety, jest uznane za wybitne na arenie międzynarodowej. W dodatku zajęcia odbywają się w atmosferze wzajemnego szacunku, a prowadzący dbają o to, aby aktywizować studentów. Nie ma więc mowy o nudnych, ciągnących się wiele godzin wykładach. To dlatego, że student na angielskiej uczelni traktowany jest jak klient, uczelnie więc walczą o to, aby student je wybrał, a następnie na nich pozostał. Nigdy nie będziesz obojętny uniwersytetowi, a Twoje sprawy będą rozstrzygane w sposób indywidualny.

Inne, przydatne artykuły

© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Re-centre, Richmond Road, Bradford, BD7 1DP, UK.
Regulamin / Kontakt
WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!