University of Suffolk

University of Suffolk

Ipswich, Anglia

O uczelni

Pomimo tego, że uczelnia została założona w 2007 roku, tytuł pełnoprawnego uniwersytetu zyskała dopiero w 2016 roku, co czyni ją jedną z najmłodszych instytucji oferujących edukację wyższą na Wyspach. University of Suffolk jest również jedną z najmniejszych placówek, jako że uczęszcza do niej tylko 4 tysięcy studentów.

University of Suffolk jest nowoczesną i innowacyjną placówką. Poza tym, słynie z kierunków artystycznych, biznesowych i zdrowotnych.

POLSKA MATURA
University of Suffolk wymaga zdania matury ze średnią 55%, a w tym ma być min. 1 rozszerzenie. Aby być zwolnionym ze zdawania egzaminu językowego typu IELTS, należy uzyskać min. 70% z angielskiego rozszerzonego.

IB
28 pkt.

Wszystkie dostępne stypendia i warunki ich otrzymania zostały opisane tutaj: https://www.uos.ac.uk/content/eu-scholarships.

Studencka platforma JobShop pomaga studentom UoS w poszukiwaniu wolontariatów, pracy dorywczej na czas studiów, pracy wakacyjnej jak i pracy w branży.

Pokoje w uczelnianych akademikach poza kampusem kosztują £90-£110 w zależności od standardu, a te na terenie kampusu – £120-£170.

Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: ŚREDNIE.
Tutaj dodatkowe wsparcie finansowe (np. od rodziny) może być przydatne, choć samodzielne utrzymywanie się z pracy dorywczej w trakcie studiów jest możliwe. Warto również rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Ipswich to pierwsze miasto założone przez anglików, zlokalizowane nad rzeką Orwell i zamieszkiwane przez nieco powyżej 100 tysięcy mieszkańców. Ponadto, w nieco ponad godzinę pociągiem można dostać się do samego centrum stolicy Anglii.

Ipswich jest domem dla wielu artystów; posiada mnóstwo muzeów i galerii sztuki, które są częścią przepięknej architektury.

Wycieczka po kampusie

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Dowiedz się więcej na temat studiów magisterskich w jednym z najlepszych systemów edukacji na świeci
Czytaj więcej

Kierunki studiów w Wielkiej Brytanii

Poznaj dokładniej kierunki studiów w Wielkiej Brytanii, dowiedz się o ścieżkach kariery, jakie zarobki osiągają absolwenci i wiele więcej.
Czytaj więcej

Referencja na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii

Dowiedz się wszystkiego na temat listu referencyjnego wymaganego na studia w UK i sprawdź jak otrzymać interaktywny szablon dla swojego referenta.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐