Personal statement na studia w Wielkiej Brytanii

Aplikacja na studia w Wielkiej Brytanii jest odrobinę bardziej wymagająca niż w przypadku studiów w Polsce. Od aplikanta wymaga się napisania listu motywacyjnego, czyli tzw. personal statement, w którym przedstawi siebie oraz swoje umiejętności i cechy w jak najlepszym świetle, nie wychwalając się przy tym w żaden sposób. Ponadto, UCAS – platforma, na której odbywa się cały proces aplikacji – nakłada na personal statement limit linijek i znaków, który znacząco ogranicza w szczególności osoby mające spore doświadczenie, umiejętności czy wiedzę, którymi chcą się podzielić. Napisanie więc listu motywacyjnego na studia w Wielkiej Brytanii nie należy do najłatwiejszych zadań.

Na szczęście, przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko artykuły dotyczące pisania pracy ale i interaktywny szablon samo zapisujący się w chmurze, dzięki któremu pisanie listu motywacyjnego na studia będzie o wiele prostsze.

Ponadto, gdy tylko skończysz pisać lub utkniesz w miejscu, będziesz mógł/mogła przesłać nam swoją pracę do sprawdzenia właśnie poprzez swój interaktywny szablon – a my będziemy sprawdzać Twój list tyle razy, ile będzie to konieczne, aby był możliwie najlepszy!

Szczegóły znajdziesz na stronach poniżej.