University of Winchester - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

University of Winchester

Winchester, Anglia

O uczelni

University of Winchester jest małym, stylowym, specjalistycznym miejscem. Kampus oferuje dynamiczny rozwój środowiska akademickiego oraz wspierającą społeczność. Winchester jest jednym z najpiękniejszych katedralnych miast w UK, pełnym wyjątkowej kultury i atmosfery.

University of Winchester słynie z kierunków artystycznych, biznesu oraz sportu. Położony niedaleko południowego wybrzeża Anglii, jest idealnym miejscem na naukę z piękną przyrodą oraz architekturą w okolicy.

POLSKA MATURA
Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia z matur podstawowych na poziomie 65%, w tym co najmniej dwa rozszerzenia zdane ze średnią 55%. Ponadto, należy zdać egzamin językowy typu IELTS.

IB

24-26 pkt.

Dla studentów, którzy wybiorą uczelnię jako swój główny wybór, oferowane jest wsparcie finansowe w wysokości 500 funtów.
Więcej informacji tutaj: http://www.winchester.ac.uk/Studyhere/Students-and-Money/Pages/Undergraduate-Bursaries-Scholarships-and-Awards.aspx

Uczelnia daje studentom możliwość pracy – stworzyła do tego serwis, na którym można wyszukiwać oferty.
Więcej informacji na ten temat tutaj: http://www.winchester.prospects.ac.uk/

Uniwersytet oferuje różne rodzaje zakwaterowania, zaczynając od takich bez kateringu, kończąc na takie z kateringiem. Więcej informacji tutaj: http://www.winchester.ac.uk/Studyhere/Student%20accommodation/whatsonoffer/Pages/WhatsOnOffer.aspx.

Pamiętaj! Pokój w prywatnym mieszkaniu (np. dzielonym z innymi naszymi studentami, których możesz poznać w naszych grupach premium) będzie zwykle tańszy.

Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: ŚREDNIE.
Tutaj dodatkowe wsparcie finansowe (np. od rodziny) może być przydatne, choć samodzielne utrzymywanie się z pracy dorywczej w trakcie studiów jest możliwe. Warto również rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Miasto Winchester znajduje się godzinę od Londynu i 15 minut od Southampton – nadmorskiej i klimatycznej miejscowości. W Winchester każdy znajdzie coś dla siebie – od tętniących życiem ulic pełnych sklepów, kin, teatrów i restauracji, po urokliwe miejsca zdala od zgiełku, łącznie z pobliskimi plażami. Jest to również idealne miasto dla miłośników historii!

Oficjalne filmik uczelni

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐