University of Winchester

O uczelni

University of Winchester jest małym, stylowym, specjalistycznym miejscem. Kampus oferuje dynamiczny rozwój środowiska akademickiego oraz wspierającą społeczność. Winchester jest jednym z najpiękniejszych katedralnych miast w UK, pełnym wyjątkowej kultury i atmosfery.

Główne zalety

University of Winchester słynie z kierunków artystycznych, biznesu oraz sportu. Położony niedaleko południowego wybrzeża Anglii, jest idealnym miejscem na naukę z piękną przyrodą oraz architekturą w okolicy.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 65%, w tym co najmniej dwa rozszerzenia zdane na poziomie 65%.

Stypendia

Dla studentów, którzy wybiorą uczelnię jako swój główny wybór, oferowane jest wsparcie finansowe w wysokości 500 funtów.

Więcej informacji tutaj: http://www.winchester.ac.uk/Studyhere/Students-and-Money/Pages/Undergraduate-Bursaries-Scholarships-and-Awards.aspx

Praca podczas studiów

Uczelnia daje studentom możliwość pracy – stworzyła do tego serwis, na którym można wyszukiwać oferty.

Więcej informacji na ten temat tutaj: http://www.winchester.prospects.ac.uk/

Zakwaterowanie

Uniwersytet oferuje różne rodzaje zakwaterowania, zaczynając od takich bez kateringu, kończąc na takie z kateringiem.

Więcej informacji tutaj: http://www.winchester.ac.uk/Studyhere/Student%20accommodation/whatsonoffer/Pages/WhatsOnOffer.aspx

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Miasto Winchester znajduje się godzinę od Londynu i 15 minut od Southampton – nadmorskiej i klimatycznej miejscowości. W Winchester każdy znajdzie coś dla siebie – od tętniących życiem ulic pełnych sklepów, kin, teatrów i restauracji, po urokliwe miejsca zdala od zgiełku, łącznie z pobliskimi plażami. Jest to również idealne miasto dla miłośników historii!

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety