Personal Statement na studia magisterskie w UK

Jak napisać list motywacyjny na studia w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn.

Jednym z kluczowych punktów aplikacji na studia magisterskie jest Personal Statement, czyli list motywacyjny. Studentom i absolwentom brytyjskich uczelni może wydawać się, że są z tym jak najbardziej zaznajomieni, jako że podobny list wymagany był od nich podczas rekrutacji na licencjat. Nic bardziej mylnego – PS, który należy napisać na studia magisterskie znacząco się różni i powinien skupiać się na całkiem innych rzeczach. Dlatego bez względu na to, czy magisterka w UK to Twoja pierwsza przygoda ze studiami na Wyspach, czy też brytyjskie środowisko nie jest Ci obce, przyda Ci się kompletne wsparcie w stworzeniu Personal Statement, które otworzy Ci drogę do studiów drugiego stopnia na najlepszych uniwersytetach.

Na szczęście, przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko artykuły dotyczące pisania pracy ale i specjalny interaktywny szablon premium samozapisujący się w chmurze, dzięki któremu pisanie listu motywacyjnego na studia będzie o wiele prostsze.

Ponadto, gdy tylko skończysz pisać lub utkniesz w miejscu, będziesz mógł/mogła przesłać nam swoją pracę do sprawdzenia właśnie poprzez swój szablon – a my będziemy sprawdzać Twój list tyle razy, ile będzie to konieczne, aby był możliwie najlepszy!

Szczegóły znajdziesz na stronach poniżej.

Zgłoś się po interaktywny szablon premium

Otrzymaj bezpłatny szablon premium, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez pisanie PS.

18 rzeczy, których warto unikać w Personal Statement

Sprawdź stworzoną przez nas listę najczęściej popełnianych błędów, których należy unikać w personalu.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Dowiedz się więcej na temat studiów magisterskich w jednym z najlepszych systemów edukacji na świeci
Czytaj więcej

Podstawowe informacje o studiach w UK

Sprawdź nasz kompletny poradnik aplikanta na studia licencjackie w Wielkiej Brytanii i dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o procesie aplikacji
Czytaj więcej

Wszystko o pracy dla studentów jako barista w Starbucksie, Caffè Nero i Costa Coffee

W tym artykule dowiesz się na czym polega praca baristy i jak dostać się do kawiarni takiej jak Starbucks, Costa Coffee oraz Caffè Nero na Wyspach.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐