UCAS 2019 - instrukcja jak wypełnić - Smart Prospects

APLIKACJA UCAS

W tym artykule dowiesz się:

  • jak, krok po kroku, poprawnie wypełnić aplikację UCAS 2019,
  • co będzie potrzebne, aby skutecznie złożyć aplikację na studia w UK,
  • jakie są najważniejsze daty związane ze składaniem aplikacji,
  • co następuje po wysłaniu aplikacji,
  • jakie kroki należy podjąć, jeśli nie spełni się wymagań żadnej uczelni.

Jak wypełnić aplikację UCAS 2019 oraz 2020?

UCAS to instytucja administrująca systemem składania wniosków na studia pierwszego stopnia na uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii. Każdy kandydat pragnący dostać się na studia w UK, musi założyć konto online na stronie UCAS i wypełnić na niej swoje podanie.

Procedura momentami jest skomplikowana i zawiera niejasne elementy. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy precyzyjną instrukcję, jak wypełnić “Podanie UCAS krok-po-kroku”, z którą całe zadanie staje się znacznie łatwiejsze.

UCAS 2019

UCAS 2020

Przed wypełnieniem podania UCAS upewnij się, że przeczytałeś podstawowe informacje o procesie rekrutacji.

Jeśli masz trudności z wyborem kierunku lub uczelni albo potrzebujesz rady czy korekty przy pisaniu Personal Statement i referencji, napisz do nas na Facebook’u lub na chacie w prawym dolnym rogu tej strony (alternatywnie, użyj maila [email protected])– pomożemy Ci we wszystkim bezpłatnie, bez względu na to, jakie uczelnie wybrałeś.

Aby uzyskać pomoc w trakcie wypełniania podania UCAS, skontaktuj się z nami na Facebook’u lub przez chat na naszej stronie (w prawym dolnym rogu).

Wypełniając aplikację z naszą pomocą, nigdy nie zostaniesz sam. Pomożemy Ci również w późniejszych etapach, gdy nadejdzie czas odpowiadania na oferty uczelni, aplikacji o finanse i wiele wiele innych! 🙂

Skoro tutaj jesteś, to już wiesz, że studia w Wielkiej Brytanii są dla Ciebie możliwe najlepszą inwestycją i chcesz składać na nie podanie. Dobrze trafiłeś! Tutaj znajdziesz nie tylko informacje o systemie UCAS, o kluczowych częściach aplikacji oraz najważniejszych datach, ale przede wszystkim naszą niezastąpioną, precyzyjną instrukcję jak wypełnić podanie krok-po-kroku oraz co zrobić jeśli matura nie poszła.

Pamiętaj, że aplikacja UCAS to tylko jeden z kilku kroków Twojej przygody ze studiami w Anglii. W tym, jak i we wszystkim innym co jeszcze Cię czeka, warto zapewnić sobie kompletne, bezpłatne i bezwarunkowe wsparcie doświadczonych ludzi, którzy mają na uwadze Twój najlepszy interes. Jak już wiesz, Smart Prospects jest w tym niezastąpione. Sprawdź nas! W między czasie szybko przypominamy inne ważne aspekty związane z procesem aplikacji:

Aby zobaczyć treść tego artykułu (w tym między innymi główne elementy aplikacji UCAS, kiedy należy złożyć aplikację, najważniejsze terminy UCAS, kroki następujące po aplikacji) musisz być zalogowany.

Zaloguj się klikając tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta na naszej stronie, możesz je założyć klikając tutaj. Pamiętaj, że możesz z nami aplikować na wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii, a nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna.

Inne, przydatne artykuły

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie