University of Bradford

O uczelni

Uniwersytet w Bradford to fantastyczne miejsce nie tylko do studiowania, ale i do zawierania nowych znajomości. Oferuje on szereg kierunków, ale jego najmocniejszą stroną są: biznes, zarządzanie, stosunki międzynarodowe, polityka, nauki przyrodnicze, medycyna oraz inżynieria. Po wykładach na studenta czeka rozmaity wybór dodatkowych zajęć – przede wszystkim sportowych.

Główne zalety

The Univeristy of Bradford to doskonałe miejsce do studiowania. Multikulturowość jest jedną z cech charakterystycznych tego miejsca – będziesz mógł nawiązać znajomości z ludźmi z całego świata. Atmosfera na tym uniwersytecie jest niebywale przyjacielska, co także jest wkładem wykładowców, którzy zawsze są gotowi Ci pomóc.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 65%, w tym co najmniej dwa rozszerzenia, każde na co najmniej 65%.

Stypendia

Uniwersytet przeznacza rocznie £3m na stypendia. Aplikanci ze średnią z matur pisemnych na 70% automatycznie kwalifikują się na stypendium wysokości £3,500, które rozłożone jest na 3 lata. Dodatkowo każdy student z EU otrzyma £500 rocznie tak zwanego EU bursary. Rodzaje stypendiów zmieniają się każdego roku.

Praca podczas studiów

Jobshop pomaga studentom The Unversity of Bradford w znalezieniu pracy dorywczej zarówno na terenie kampusu, jak i poza nim. Można także zasięgnąć porady doradcy zawodowego, który podpowie Ci, jak zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pracy.

Zakwaterowanie

Studenci pierwszego roku mają zagwarantowany pokój w the Green – nowoczesnym akademiku znajdującym się na kampusie uniwersytetu. Tygodniowe opłaty za czynsz wynoszą: £102.34 za pokój ze wspólną łazienką oraz £110.74 za pokój w opcji en-suite. Dookoła kampusu znajduje się ponadto siedem innych akademików z cenami od £50 tygodniowo.

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Bradford leży w centrum aglomeracji o nazwie City of Bradford w hrabstwie West Yorkshire w północnej Anglii. Usytuowane jest u podnóża gór Pennińskich, 14 km od Leeds i 26 km od Wakefield. Pomimo tego, że miasto jest niewielkie, oferuje wiele rozrywek – znajdziesz tu klimatyczne kawiarnie, tętniące życiem puby, kluby pełne studentów.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety