University of Central Lancashire

O uczelni

University of Central Lancashire to nowoczesna uczelnia założona w 1992 roku. Pomimo tak młodego wieku, każdego roku uczęszcza na nią ponad 25 000 studentów o więcej niż 100 narodowościach. Stawia przede wszystkim na rozwój i oferuje swoim studentom nauczanie na najwyższym poziomie.

Główne zalety

Uczelnia specjalizuje się w naukach humanistycznych, przyrodniczych oraz biznesowych. Jest bardzo młoda i rozwija się w szybkim tempie, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających studentów.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 50%, w tym co najmniej dwa rozszerzenia, każde na co najmniej 50%.

Stypendia

Uczelnia oferuje całą gamę stypendiów sportowych. W zależności od wagi osiągnięć, wypłaca do 2500 funtów rocznie.

Praca podczas studiów

Uczelnia oferuje swoim studentom możliwość podjęcia pracy zarówno part-time jak i full-time.

Zakwaterowanie

Uczelnia oferuje akademiki już od 79 funtów za tydzień. W każdym pokoju do dyspozycji studenta znajduje się: biurko, fotel, szafa, szafka oraz umywalka. Kuchnia oraz łazienka są dzielone przez współlokatorów.

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Preston położone jest w niewielkiej odległości od dwóch metropolii – Manchesteru oraz Liverpoolu. Lokalizacja na uboczu gwarantuje niższe ceny niż w tych większych miastach, ale nie pozbawia możliwości łatwego transportu na odbywające się tam wydarzenia. Miasto żyje istnie studenckim rytmem, a prawie co czwarta osoba to student.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: [email protected] Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety