Magisterka w UK: Szablony do Personal Statement i Referencji - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

Szablony do Personal Statement i Referencji

na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii

Czego dowiesz się w tym artykule?

  • jak pomogą Ci one dobrze wybrać studia i jak wzmocnią Twoją aplikację,
  • na jakich warunkach, do jakiego stopnia i po jakich kosztach możesz uzyskać nasze wsparcie,
  • w jaki sposób przesłać Personal Statement do sprawdzenia.

Zaoszczędź sobie miesięcy zbierania rzetelnych informacji, wybierania kierunku i uczelni oraz układania skutecznego planu aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Dzięki naszym interaktywnym szablonom zawieszonym w Chmurze, przejdziesz przez cały proces szybko i skutecznie! Pamiętaj, że tylko my pomagamy absolutnie wszystkim, całkowicie bezpłatnie na każdym etapie i bez żadnych zobowiązań.

Wybór studiów i planowanie podania zaskakująco proste

Posiadając już wszystkie informacje o realiach studiowaniafinansach oraz o procesie rekrutacji na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii, kolejnym kluczowym krokiem jest ułożenie skutecznego planu wyboru oraz przygotowania się do składania podań na możliwie najlepsze dla Ciebie uczelnie. W tym celu przygotowaliśmy niezwykle przydatne, interaktywne szablony zawierające instrukcje, dzięki którym zaoszczędzisz sobie godzin błąkania się po sieci, a cały proces będzie zaskakująco prosty i satysfakcjonujący.

Kompleksowe i bezpłatne wsparcie

Wsparcie oraz szablony, które od nas uzyskasz, zawsze były, są i będą bezpłatne. Dlaczego? Więcej informacji na ten temat tutaj.

Jak odebrać szablony?

To proste! Zgłoś się po nie klikając odpowiedni przycisk w Panelu Aplikanta na naszej stronie!

Główne zalety naszych szablonów:

  • Interaktywne wsparcie i wprowadzenie do naszej społeczności – Mamy dostęp do Twojego dokumentu oraz możliwość zdalnego doradztwa w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy reagować na Twoje potrzeby w zaskakującym tempie. Jeśli masz pytania lub chcesz, aby Twoja praca została sprawdzona, możesz poprosić o to kilkoma kliknięciami. Progres pracy zostanie przesłany drogą mailową w obie strony. Znajdziesz tutaj również wszystkie niezbędne linki do naszych grup i stron na Facebook’u, zrzeszających najlepszą w kraju kilkutysięczną społeczność osób takich jak Ty oraz dających Ci dostęp do szerokokanałowego wsparcia online. Poniżej przedstawiamy przykładowe strony naszych niesamowitych, a co najważniejsze, bezpłatnych szablonów do planowania studiów oraz tworzenia personal statement i referencji.
  • Bezcenne wskazówki – nasze szablony zawierają najpotrzebniejsze rady odnośnie przygotowania do pisania PSa, właściwego pisania pracy czy zdobycia referencji. Ponadto, nasze proste instrukcje nigdy nie pozwolą Ci pogubić się w formalnościach takich, jak np. sposób informowania nas o gotowości pracy do sprawdzenia.
  • Wszystko w jednym miejscu – już nigdy nie zgubisz istotnych informacji porozrzucanych w różnych folderach, wyszukiwarkach czy notatnikach. Skutecznie zbierzesz dane dotyczące Twojego kierunku studiów i uczelni oraz rady jak napisać niesamowity Personal Statement w jednym, samozachowującym się dokumencie.

Poniżej możesz zobaczyć dwie przykładowe strony z obu szablonów.

Po co mi to wszystko?

Jeśli interesowałeś/aś się wcześniej tym tematem to wiesz, że żeby aplikować na studia w Wielkiej Brytanii najpierw musisz posiąść niezbędne informacje, aby dokonać rozsądnych wyborów i że sam proces składania dokumentów zajmuje dość dużo czasu i może stworzyć wiele wyzwań.

Na złożeniu aplikacji się nie kończy, gdyż później trzeba podejść do kwestii finansów, akceptacji miejsca na studiach, przeprowadzki i rozwiązywania wszelkich wyzwań w pierwszych dniach studiów.

Oczywiście, całe doświadczenie jest o wiele bogatsze i przyjemniejsze, jeśli wiesz, że jesteś częścią dużej społeczności osób takich jak Ty, z którymi możesz wymieniać się informacjami i doświadczeniami a nawet poznać się i zgrać z nimi przed studiami.

A więc jak najlepiej sobie w tym wszystkim pomóc? Odpowiedź jest prosta: wystarczy aplikować ze Smart Prospects i skorzystać z naszego pełnego, kompetentnego i zawsze dostępnego wsparcia bez żadnych ściem.

Jak w trzech słowach opisać pomoc naszej jedynej w swoim rodzaju organizacji?

BEZPŁATNA
EKSPRESOWA
BEZWARUNKOWA

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Jak Smart Prospects pomaga w dostaniu się na studia magisterskie w UK?

Dowiedz się o zakresie naszego kompleksowego i całkowicie bezpłatnego wsparcia Smart Premium na wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Jak opłacić i wysłać podanie UCAS na studia w UK?

Masz już gotowy personal statement? Dowiedz się ile kosztuje wysłanie aplikacji UCAS oraz jak i kiedy opłacić aplikację na studia w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Akademik czy mieszkanie? – czyli jak pozbyć się dylematu przed studiami w Wielkiej Brytanii

Sprawdź jak pozbyć się dylematu odnośnie rodzaju zakwaterowania na studiach w Wielkiej Brytanii przed ich rozpoczęciem.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐