Warning: Narrowing occurred during type inference of ZEND_FETCH_DIM_RW. Please file a bug report on https://github.com/php/php-src/issues in /home/klient.dhosting.pl/smartprospe/sp.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/ajax-search-pro/includes/classes/search/class-asp-search-indextable.php on line 610
Norwich University of the Arts

Norwich University of the Arts

Norwich, Anglia

O uczelni

Norwich University of Arts jest to nowoczesna uczelnia artystyczna znajdująca się w centrum uroczego miasteczka Norwich na zachodzie Anglii. Uniwersytet stawia przede wszystkim na pobudzenie kreatywności uczniów. W tym celu oferuje całą gamę kierunków artystycznych począwszy od architektury czy mody, kończąc na grafice komputerowej. Na terenie samego kampusu można znaleźć niezliczoną liczbę miejsc do pracy: biblioteka, studia nagraniowe, pracownia włókiennicza, studio fotograficzne, sale informatyczne, pracownie architektoniczne, pracownie mody i wiele innych z pełnym wyposażeniem dostępnym dla każdego studenta.

Norwich University of Arts jest świetnym miejscem dla ludzi kreatywnych i wrażliwych na sztukę. Warto pamiętać, że samo miasto to gratka dla artystów, ponieważ pełne jest ośrodków kultury.

POLSKA MATURA
Aby dostać się na tę uczelnię, wystarczy zdać wszystkie pisemne egzaminy w ramach polskiej matury ze średnią 60%, a w tym 2 rozszerzenia. Dodatkowo, wymagany jest egzamin językowy typu IELTS. Nie mniej jednak, najważniejszym punktem Twojej aplikacji na większość kierunków stanowi portfolio.

IB

27 pkt. Nie mniej jednak, najważniejszym punktem Twojej aplikacji na większość kierunków stanowi portfolio.

Uczelnia zapewnia stypendia dla najbardziej ambitnych studentów. Więcej informacji tutaj: https://www.nua.ac.uk/study-at-nua/fees-funding/scholarships-and-awards/.

Student Support Centre oferuje pomoc studentom oraz absolwentom w poszukiwaniu zarówno pracy dorywczej jak i w uformowaniu profesjonalnej kariery. Szczegóły tutaj: https://www.nua.ac.uk/university-life/student-support/.

W okolicy uczelni znajdują się akademiki dla studentów NUA. Ceny za pokój wahają się od £100 do £180 za tydzień. Wiecej informacji: https://www.nua.ac.uk/university-life/accommodation/.

Pamiętaj! Pokój w prywatnym mieszkaniu (np. dzielonym z innymi naszymi studentami, których możesz poznać w naszych grupach premium) będzie zwykle tańszy.


Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: NISKIE.
Tutaj samodzielne utrzymywanie się z pracy dorywczej podczas studiów nie powinno stanowić problemu, choć zawsze warto rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Norwich to ośrodek dobrze połączony z lotniskami zarówno w Londynie jak i z rodzimym – Norwich International Airport. Miasteczko to także smaczek dla miłośników sztuki – obfituje w zabytki architektoniczne zamienione na ośrodki kultury, datowane na XI w. University of East Anglia usytuowany jest we wschodniej części Norwich. Centrum pobliskiego miasteczka dzieli od campusu zaledwie 15 minut – dostępne na publiczny użytek są autobusy kursujące dzień i noc.

Oficjalny filmik uczelni

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Jak opłacić i wysłać podanie UCAS na studia w UK?

Masz już gotowy personal statement? Dowiedz się ile kosztuje wysłanie aplikacji UCAS oraz jak i kiedy opłacić aplikację na studia w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Wszystko o procesie aplikacji na studia magisterskie w Anglii

Myślisz o aplikacji na magisterkę w Anglii? Dowiedz się wszystkiego na temat całego procesu.
Czytaj więcej

Referencja na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii

Dowiedz się wszystkiego na temat listu referencyjnego wymaganego na studia w UK i sprawdź jak otrzymać interaktywny szablon dla swojego referenta.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐