University of Lincoln

Lincoln, Anglia

O uczelni

University of Lincoln to jedna z najmłodszych uczelni w Wielkiej Brytanii położona w jednym z najstarszych i najbardziej klimatycznych angielskich miast. Oferuje szeroki wybór kierunków od nowych technologii, przez nauki społeczne, architekturę, aż do sztuki. Obecnie, uniwersytet ma ponad 11 tysięcy studentów z ponad 100 rożnych krajów. Co więcej, był pierwszym na Wyspach, który zdobył nagrodę Charter Mark za niezwykłe podejście do studentów.

Uczelnia ma jeden z najwyższych wskaźników satysfakcji studentów w UK (2016). Jest nowoczesna i oferuje świetne wyposażenie i laboratoria. Ponadto, bardzo wysoki odsetek absolwentów znajduje zatrudnienie związane ze swoimi studiami w ciągu 6 miesięcy po ich ukończeniu.

POLSKA MATURA
Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to co najmniej dwa rozszerzenia, każde zdane na co najmniej 65%.
W ramach języka, wystarczy, że aplikant zda angielski rozszerzony na min. 75%. Alterantywnie, można zdać IELTS.

IB

27-34 pkt. (w zależności od kierunku).

Wszystkie dostępne finansowania są opisane tutaj.

Uniwersytet w Lincoln zapewnia doskonałe warunki rozwoju osobistego oraz kariery. Co więcej, samo miasto należy do tanich, a ze znalezieniem pracy studenckiej nie ma większego problemu.

Studenci University of Lincoln mogą wynająć pokój w uczelnianych akademikach. Koszty zależą od rodzaju i standardu pokoju. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: https://www.lincoln.ac.uk/home/studentlife/accommodation/options/.

Pamiętaj! Pokój w prywatnym mieszkaniu (np. dzielonym z innymi naszymi studentami, których możesz poznać w naszych grupach premium) będzie zwykle tańszy.

Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: NISKIE.
Tutaj samodzielne utrzymywanie się z pracy dorywczej podczas studiów nie powinno stanowić problemu, choć zawsze warto rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Lincoln jest małym miastem w Wielkiej Brytanii, umiejscowionym w środkowowschodniej Anglii. Zamieszkuje je około 80 tysięcy osób. Jest to jedno z najbezpieczniejszych miast w kraju, a jego architektura jest w stanie zaskoczyć każdego z nas. W mieście mieszka wielu studentów, nie brakuje również miejsc pracy w różnych branżach, skrótem – każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdjęcia miasta

Oficjalne filmiki uczelni

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Dowiedz się więcej na temat studiów magisterskich w jednym z najlepszych systemów edukacji na świeci
Czytaj więcej

Jak Smart Prospects pomaga w dostaniu się na studia magisterskie w UK?

Dowiedz się o zakresie naszego kompleksowego i całkowicie bezpłatnego wsparcia Smart Premium na wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Personal statement na studia magisterskie w UK

Dowiedz się jak napisać list motywacyjny na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii oraz jakich błędów nie popełniać w pisaniu tego listu.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐