Plymouth University

O uczelni

Ambitny, światowej klasy uniwersytet, który stara się rozwijać poprzez innowacyjne i twórcze metody nauczania. Dąży do tego, aby nauczyć studentów samodzielnego myślenia, podejmowania własnych decyzji i dokonywania zmian.

Główne zalety

Plymouth University to nadmorska uczelnia słynąca z kierunków takich jak marine technology, art & design oraz psychology.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 60%, w tym co najmniej jedno rozszerzenie zdane na poziomie 70%.

Stypendia

https://www.plymouth.ac.uk/study/fees/scholarships-bursaries-and-funding

Praca podczas studiów

Uczelnia oferuje miejsca pracy dla studentów, stworzyła do tego specjalny portal, na którym można znaleźć dostępne oferty pracy.

Zakwaterowanie

W celu znalezienia odpowiedniego zakwaterowania dla siebie, należy udać się do specjalnego portalu utworzonego przez uczelnię. Wypisane są tam informacje na temat dostępnych opcji zakwaterowania oraz cen. https://www.plymouth.ac.uk/student-life/services/accommodation/applicants/halls-of-residence-price-list

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Plymouth jest jednym z największych miast na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Można tam znaleźć wiele zabytkowych kamienic i pozostałości z czasów jego świetności. Oprócz tego, w mieście dużo się dzieje, Plymouth to idealne miejsce dla miłośników sportu.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety