University of Plymouth

Plymouth, Anglia

O uczelni

Bardzo dobry, młody uniwersytet, który stara się rozwijać poprzez innowacyjne i twórcze metody nauczania. Dąży do tego, aby nauczyć studentów samodzielnego myślenia, podejmowania własnych decyzji i dokonywania zmian. Ponadto, znajduje się w jednej z najpiękniejszych okolic na Wyspach.

Plymouth University to uczelnia słynąca z kierunków takich jak marine technology, art & design czy psychology.

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 60%, w tym co najmniej jedno rozszerzenie zdane na min. 70%.

W przypadku języka angielskiego, wystarczy angielski rozszerzony na min. 70%. Alternatywnie, można zdać IELTS.

Uczelnia oferuje miejsca pracy dla studentów. Stworzyła do tego specjalny portal, na którym można znaleźć dostępne oferty pracy.

W celu znalezienia odpowiedniego zakwaterowania dla siebie, należy udać się do specjalnego portalu utworzonego przez uczelnię. Wypisane są tam informacje na temat dostępnych opcji zakwaterowania oraz bieżących cen: https://www.plymouth.ac.uk/student-life/services/accommodation/applicants/halls-of-residence-price-list.

Informatory:

Lokalizacja

Plymouth jest jednym z największych miast na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Można tam znaleźć wiele zabytkowych kamienic i pozostałości z czasów jego świetności. Oprócz tego, w mieście dużo się dzieje, Plymouth to idealne miejsce dla miłośników sportu.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o studiach inżynierskich w Anglii

Dowiedz się wszystkiego na temat studiów inżynierskich w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Kompletny poradnik aplikanta na studia w UK

Sprawdź nasz kompletny poradnik aplikanta na studia licencjackie w Wielkiej Brytanii i dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o procesie aplikacji
Czytaj więcej

Grupy tematyczne Smart Prospects na Facebooku

Smart Prospects to przede wszystkim społeczność. Poznaj nasze grupy tematyczne na Facebooku, w tym grupy dotyczące mieszkania, pracy, finansów i miast
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.