Plymouth University

O uczelni

Ambitny, światowej klasy uniwersytet, który stara się rozwijać poprzez innowacyjne i twórcze metody nauczania. Dąży do tego, aby nauczyć studentów samodzielnego myślenia, podejmowania własnych decyzji i dokonywania zmian.

Główne zalety

Plymouth University to nadmorska uczelnia słynąca z kierunków takich jak marine technology, art & design oraz psychology.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 60%, w tym co najmniej jedno rozszerzenie zdane na poziomie 70%.

Stypendia

https://www.plymouth.ac.uk/study/fees/scholarships-bursaries-and-funding

Praca podczas studiów

Uczelnia oferuje miejsca pracy dla studentów, stworzyła do tego specjalny portal, na którym można znaleźć dostępne oferty pracy.

Zakwaterowanie

W celu znalezienia odpowiedniego zakwaterowania dla siebie, należy udać się do specjalnego portalu utworzonego przez uczelnię. Wypisane są tam informacje na temat dostępnych opcji zakwaterowania oraz cen. https://www.plymouth.ac.uk/student-life/services/accommodation/applicants/halls-of-residence-price-list

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Plymouth jest jednym z największych miast na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Można tam znaleźć wiele zabytkowych kamienic i pozostałości z czasów jego świetności. Oprócz tego, w mieście dużo się dzieje, Plymouth to idealne miejsce dla miłośników sportu.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: [email protected] Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety