Plymouth University

Plymouth University

O uczelni


Ambitny, światowej klasy uniwersytet, który stara się rozwijać poprzez innowacyjne i twórcze metody nauczania. Dąży do tego, aby nauczyć studentów samodzielnego myślenia, podejmowania własnych decyzji i dokonywania zmian.

Główne zalety

Plymouth University to nadmorska uczelnia słynąca z kierunków takich jak marine technology, art & design oraz psychology.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 60%, w tym co najmniej jedno rozszerzenie zdane na poziomie 70%.

Stypendia

https://www.plymouth.ac.uk/study/fees/scholarships-bursaries-and-funding

Praca podczas studiów

Uczelnia oferuje miejsca pracy dla studentów, stworzyła do tego specjalny portal, na którym można znaleźć dostępne oferty pracy.

Zakwaterowanie

W celu znalezienia odpowiedniego zakwaterowania dla siebie, należy udać się do specjalnego portalu utworzonego przez uczelnię. Wypisane są tam informacje na temat dostępnych opcji zakwaterowania oraz cen. https://www.plymouth.ac.uk/student-life/services/accommodation/applicants/halls-of-residence-price-list

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Plymouth jest jednym z największych miast na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Można tam znaleźć wiele zabytkowych kamienic i pozostałości z czasów jego świetności. Oprócz tego, w mieście dużo się dzieje, Plymouth to idealne miejsce dla miłośników sportu.


Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie