wszystko_o_aplikacji_na_studia_w_anglii

Kompletny poradnik aplikanta na studia magisterskie w UK 2017

Większość osób interesujących się studiami w Wielkiej Brytanii pragnie wiedzieć od czego zacząć cały proces rekrutacji. Aby zaspokoić tę ciekawość przygotowaliśmy najlepszy, kompletny poradnik na ten temat. Zanim przeczytasz dalszą część tej strony, pamiętaj o następujących, kluczowych aspektach aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii:

nie ma konkretnego deadline’u na składanie podań, ale warto to zrobić ok. 8 miesięcy przed rozpoczęciem studiów. Załóż konto w Panelu Aplikanta (w pasku MENU) i odbierz nasze szablony do planowania aplikacji już teraz!

na studia magisterskie aplikuje się jeszcze przed otrzymaniem dyplomu – indywidualnie na każdą uczelnię, bez ograniczonego wyboru! Napisz do nas – pomożemy Ci!

jeśli już ukończyłeś studia licencjackie i zrobiłeś/aś sobie przerwę, to proces wygląda podobnie tylko jest znacznie łatwiejszy i szybszy – napisz do nas!

najbardziej prestiżowe brytyjskie uczelnie przyjmują z końcowym wynikiem na dyplomie 4.5! Reszta rozpatruje podania z wynikami (przewidywanymi lub osiągniętymi) powyżej 3.0.

nie potrzebujesz certyfikatu językowego przed aplikacją na studia w UK!

studia w UK nie muszą być drogie – obywatelom Unii Europejskiej przysługuje atrakcyjne finansowanie!

na studia magisterskie również dostępne są atrakcyjne rządowe kredyty studenckie

tylko ze Smart Prospects otrzymasz pełne wsparcie w składaniu podań na dowolne uczelnie w UK bezpłatnie

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Podstawy składania aplikacji na studia magisterskie w Anglii

Na czym polega proces aplikacyjny?

Proces aplikacji na studia magisterskie w Anglii jest prostszy, niż myślisz! Daje Ci również o wiele więcej możliwości, niż licencjat.

Koszty magisterki w Anglii

Jak kształtują się kwestie finansowe w związku ze studiami magisterskimi w Anglii? W tym artykule obalamy wszystkie mity.

Portfolia, egzaminy i rozmowy wstępne

Wsparcie, jakie możesz uzyskać

Tematyczne grupy na Facebook’u

Smart Prospects to jedyna tego rodzaju społeczność w Polsce – sprawdź listę naszych kilkudziesięciu grup na FB i dołącz do nich!

© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Re-centre, Richmond Road, Bradford, BD7 1DP, UK.
Regulamin / Kontakt
WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!