Kompletny poradnik aplikanta

Na studia magisterskie w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn.

Większość osób interesujących się studiami w Wielkiej Brytanii pragnie wiedzieć od czego zacząć cały proces rekrutacji. Aby zaspokoić tę ciekawość przygotowaliśmy najlepszy, kompletny poradnik na ten temat. Zanim przeczytasz dalszą część tej strony, pamiętaj o następujących, kluczowych aspektach aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii:

tylko ze Smart Prospects otrzymasz pełne wsparcie w składaniu podań na dowolne uczelnie w UK bezpłatnie.

Wszystko o studiach magisterskich w UK

Podstawowe informacje na temat magisterki

Dowiedz się wszystkiego na temat studiów magisterskich na Wyspach i podejmij odpowiednią decyzję!

Magisterka w Anglii a w Polsce – różnice

Dlaczego studia magisterskie w Anglii jest lepsza od tej w Polsce? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Studia magisterskie – part-time czy full-time?

Zastanawiasz się nad tym, który tryb studiów magisterskich wybrać i na czym właściwie polegają różnice między nimi?

Podstawy składania aplikacji na studia magisterskie w Anglii

Na czym polega proces aplikacyjny?

Proces aplikacji na studia magisterskie w Anglii jest prostszy, niż myślisz! Daje Ci również o wiele więcej możliwości, niż licencjat.

Koszty magisterki w Anglii

Jak kształtują się kwestie finansowe w związku ze studiami magisterskimi w Anglii? W tym artykule obalamy wszystkie mity.

Dlaczego personal statement jest ważny?

Przewidywany wynik końcowy na dyplomie oraz personal statement to kluczowe punkty aplikacji na studia magisterskie w UK.

Portfolia, egzaminy i rozmowy wstępne

Wszystko o wsparciu Smart Prospects

Jak w trzech słowach opisać pomoc naszej organizacji? BEZPŁATNA, EKSPRESOWA, NIEZAPOMNIANA!

Wyjątkowe szablony pomocne w aplikacji

Sprawdź nasze interaktywne szablony pomocne w wyborze kierunku studiów, uczelni oraz pisaniu personal statement i referencji!

Tematyczne grupy na Facebook’u

Smart Prospects to jedyna tego rodzaju społeczność w Polsce – sprawdź listę naszych kilkudziesięciu grup na FB i dołącz do nich!