Kompletny poradnik aplikanta na studia magisterskie w UK 2017

Większość osób interesujących się studiami w Wielkiej Brytanii pragnie wiedzieć od czego zacząć cały proces rekrutacji. Aby zaspokoić tę ciekawość przygotowaliśmy najlepszy, kompletny poradnik na ten temat. Zanim przeczytasz dalszą część tej strony, pamiętaj o następujących, kluczowych aspektach aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii:

 nie ma konkretnego deadline’u na składanie podań, ale warto to zrobić ok. 8 miesięcy przed rozpoczęciem studiów. Załóż konto w Panelu Aplikanta (w pasku MENU) i odbierz nasze szablony do planowania aplikacji już teraz!

 na studia magisterskie aplikuje się jeszcze przed otrzymaniem dyplomu – indywidualnie na każdą uczelnię, bez ograniczonego wyboru! Napisz do nas – pomożemy Ci!

 jeśli już ukończyłeś studia licencjackie i zrobiłeś/aś sobie przerwę, to proces wygląda podobnie tylko jest znacznie łatwiejszy i szybszy – napisz do nas!

 najbardziej prestiżowe brytyjskie uczelnie przyjmują z końcowym wynikiem na dyplomie 4.5! Reszta rozpatruje podania z wynikami (przewidywanymi lub osiągniętymi) powyżej 3.0.

 nie potrzebujesz certyfikatu językowego przed aplikacją na studia w UK!

 studia w UK nie muszą być drogie – obywatelom Unii Europejskiej przysługuje atrakcyjne finansowanie!

 na studia magisterskie również dostępne są atrakcyjne rządowe kredyty studenckie

tylko ze Smart Prospects otrzymasz pełne wsparcie w składaniu podań na dowolne uczelnie w UK bezpłatnie

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Podstawy składania aplikacji na studia magisterskie w Anglii

Na czym polega proces aplikacyjny?

Proces aplikacji na studia magisterskie w Anglii jest prostszy, niż myślisz! Daje Ci również o wiele więcej możliwości, niż licencjat.


Koszty magisterki w Anglii

Jak kształtują się kwestie finansowe w związku ze studiami magisterskimi w Anglii? W tym artykule obalamy wszystkie mity.

Portfolia, egzaminy i rozmowy wstępne

Wsparcie, jakie możesz uzyskać

Tematyczne grupy na Facebook’u

Smart Prospects to jedyna tego rodzaju społeczność w Polsce – sprawdź listę naszych kilkudziesięciu grup na FB i dołącz do nich!

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: ug@sp.edu.pl. Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety