Pełna lista artykułów o studiach w UK

Regularnie publikujemy dla Was przydatne informacje dotyczące wszelkich aspektów studiów w Wielkiej Brytanii. Jeśli nie znajdziesz tutaj interesujących Cię informacji, napisz do nas, odpowiemy na Twoje pytania osobiście.

Poniżej znajdziesz listę wszystkich artykułów dotyczących studiów w UK. Dla ułatwienia podzieliliśmy je dla Ciebie na 5 kategorii.

O studiach w UK

Jakie studia wybrać?

Wszystko o aplikacji na studia w UK

Po złożeniu aplikacji…

Finanse na studiach w Anglii

Wsparcie Smart Prospects

© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Re-centre, Richmond Road, Bradford, BD7 1DP, UK.
Regulamin / Kontakt
WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!