Imperial College London

O uczelni

Imperial to jeden z najlepszych uniwersytetów na świecie. Znajdziesz tu 15,000 studentów kierujących się w życiu dewizą ‘work hard, play hard’. Jest tu aż 320 organizacji studenckich, a absolwenci Imperial College London tuż po ukończeniu uniwersytetu otrzymują jedne z największych wynagrodzeń w Wielkiej Brytanii.

Dostojność i wspaniałość uniwersytetu podkreśla także jego lokalizacja w jednej z najbardziej eleganckich części Londynu. Hyde Park, Victoria and Albert Museum and Royal Albert Hall znajdują się tuż obok uczelni.

Główne zalety

Imperial College leży w najpiękniejszej części Londynu, należy do ‘Golden Traingle’ oraz Russell Group. Oferuje niesamowite perspektywy i możliwości.

Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 85% , w tym co najmniej trzy rozszerzenia, z których średnia wynosi 85%, a jedno z nich jest zdane na min.90%.

Stypendia

Stypendia dostępne są dla studentów, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce oraz jako pomoc w rozwijaniu się podczas studiów.

http://www.imperial.ac.uk/bursaries-and-scholarships

Zakwaterowanie

Większość studentów na pierwszym roku wybiera zakwaterowanie oferowane przez uniwersytet. Ceny zaczynają się od 95£/tydzień za współdzielony pokoju, a kończą na 126£/tydzień za osobny pokój. Imperial oferuje aż 20 różnych możliwości zakwaterowania w samym sercu Londynu.

http://www.imperial.ac.uk/study/campus-life/accommodation/

Praca podczas studiów

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Londyn jest jedną z najpiękniejszych stolic świata. Znajdziemy tam miejsca o wielkim znaczeniu historycznym, których liczba jest naprawdę niebywała. Nie zabraknie więc miejsc do zwiedzania. Ilość festiwali i imprez kulturalnych sprawia, że nawet najbardziej szaleni mieszkańcy nie są w stanie być na ich większości. Jako, iż jest to stolica kraju, znajdziemy tu też światowej klasy restauracje, kawiarnie, biblioteki, muzea czy zoo.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: [email protected] Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety