wszystko_o_aplikacji_na_studia_w_anglii

Kompletny poradnik aplikanta na studia w UK 2017

O studiach licencjackich w Wielkiej Brytanii

Rok zerowy na studiach w Anglii

Nie masz odpowiednich kwalifikacji? A może poziom Twojego angielskiego jest zbyt niski, aby rozpocząć studia licencjackie w UK?

Finanse na studiach w Wielkiej Brytanii

Techniczne szczegóły składania podań na studia w UK

Najważniejsze informacje dotyczące Personal Statement

Portfolia, egzaminy i rozmowy wstępne

Wsparcie, jakie możesz uzyskać

Tematyczne grupy na Facebook’u

Smart Prospects to jedyna tego rodzaju społeczność w Polsce – sprawdź listę naszych kilkudziesięciu grup na FB i dołącz do nich!

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!