wszystko_o_aplikacji_na_studia_w_anglii

Kompletny poradnik aplikanta na studia w UK 2017

Większość osób interesujących się studiami w Wielkiej Brytanii pragnie wiedzieć od czego zacząć cały proces rekrutacji. Aby zaspokoić tę ciekawość przygotowaliśmy najlepszy, kompletny poradnik na ten temat. Zanim przeczytasz dalszą część tej strony, pamiętaj o następujących, kluczowych aspektach aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii:

podania na studia zaczynające się we wrześniu 2017 rok przyjmowane są do 30/06/2017, odbierz szablony!

licealiści powinni aplikować na studia licencjackie jeszcze PRZED maturą (czytaj dlaczego) a na magisterskie – PRZED otrzymaniem dyplomu

jeśli już masz maturę i zrobiłeś rok przerwy (lub zacząłeś studia w Polsce), to proces wygląda podobnie tylko jest znacznie łatwiejszy i szybszy – napisz do nas

zwykła, dobrze zdana polska matura wystarczy, chociaż ze słabo zdaną też są szanse (zapytaj nas jak)

nie potrzebujesz certyfikatu językowego przed aplikacją na studia w UK

studia w UK nie muszą być drogie – obywatelom Unii Europejskiej przysługuje atrakcyjne finansowanie, potwierdzone na rok 2017

na studia magisterskie również dostępne są atrakcyjne rządowe kredyty studenckie

tylko ze Smart Prospects otrzymasz pełne wsparcie w składaniu podań na dowolne uczelnie w UK bezpłatnie

O studiach licencjackich w Wielkiej Brytanii

Techniczne szczegóły składania podań na studia w UK

Najważniejsze informacje dotyczące Personal Statement

Portfolia, egzaminy i rozmowy wstępne

Wsparcie, jakie możesz uzyskać

Tematyczne grupy na Facebook’u

Smart Prospects to jedyna tego rodzaju społeczność w Polsce – sprawdź listę naszych kilkudziesięciu grup na FB i dołącz do nich!

© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Re-centre, Richmond Road, Bradford, BD7 1DP, UK.
Regulamin / Kontakt
WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!