Kompletny poradnik aplikanta na studia w UK 2018

O studiach licencjackich w Wielkiej Brytanii

Rok zerowy na studiach w Anglii

Nie masz odpowiednich kwalifikacji? A może poziom Twojego angielskiego jest zbyt niski, aby rozpocząć studia licencjackie w UK?

Finanse na studiach w Wielkiej Brytanii

Techniczne szczegóły składania podań na studia w UK

Najważniejsze informacje dotyczące Personal Statement

Portfolia, egzaminy i rozmowy wstępne

Wsparcie, jakie możesz uzyskać

Tematyczne grupy na Facebook’u

Smart Prospects to jedyna tego rodzaju społeczność w Polsce – sprawdź listę naszych kilkudziesięciu grup na FB i dołącz do nich!

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: ug@sp.edu.pl. Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety