University of Heartfordshire

O uczelni

Uniwersytet w Hertfordshire jest uznawany za miejsce o bardzo wysokim standardzie nauczania i jest miejscem, które znacząco ułatwia dostanie pracy dzięki swojej renomie. Jest to bardzo nowoczesny uniwersytet oferujący kursy e-learningowe, możliwości prowadzenia badań jak i pomoc przy zakładaniu własnych inicjatyw gospodarczych.

Główne zalety

Uniwersytet zapewnia bardzo prestiżowe wykształcenie inżynieryjne i posiada wiele wyspecjalizowanych kursów i laboratoriów, z których studenci mogą swobodnie korzystać. Uniwersytet ten jest też bardzo przyjazny studentom z Unii Europejskiej.

Warunki przyjęć

Wymagana jest średnia ocen z matury wynosząca minimum 65% z dwóch rozszerzonych przedmiotów oraz zdany IELTS, bądź rozszerzona matura z języka angielskiego powyżej 70%.

Więcej informacji pod adresem: http://www.herts.ac.uk/international/your-country/regions/europe/poland

Stypendia

Uniwersytet przede wszystkim oferuje stypendia dla studentów kierunków inżynieryjnych oraz za osiągnięcia sportowe.

Więcej informacji pod adresem: http://www.herts.ac.uk/apply/fees-and-funding/scholarships

Praca podczas studiów

Uniwersyteckie biuro karier pomaga studentom znaleźć pracę na pół etatu. Istnieje także wiele miejsc pracy dla studentów chociażby w sprzedaży detalicznej jak i wolontariaty.

Zakwaterowanie

Ceny wynoszą od £84do £168 tygodniowo.

Więcej informacji pod adresem: http://www.herts.ac.uk/why-us/accommodation/home.cfm

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£21k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Uniwersytet znajduje się w mieście Hatfield, które dzieli od Londynu (Kings Cross) zaledwie 20 minut pociągiem. Miasto to jest nowoczesne, a zarazem bardzo spokojne. Znane jest też ze swoich powiązań z przemysłem lotniczym. Ze względu na swój charakter, jest miejscem bezpiecznym, jednak nie zabraknie tu zajęć dla chętnych do zabawy nocą.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: [email protected] Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety