Po wysłaniu aplikacji UCAS - jak wybrać uczelnie firm oraz insurance? - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

Po wysłaniu aplikacji UCAS

jak wybrać uczelnie firm oraz insurance?

Dostałeś/aś już oferty od wszystkich brytyjskich uniwersytetów, na które złożyłeś/aś podanie poprzez platformę UCAS? A więc przyszedł czas, aby odpowiedzieć na oferty w formie wybrania ofert firm & insurance. To polega na wybraniu jednej uczelni pierwszego wyboru i drugiej uczelni zapasowej, a tym samym – na odrzuceniu pozostałych.

Dowiedz się kiedy oraz w jaki sposób należy to zrobić, aby zmaksymalizować swoje szanse na dostanie się na wymarzone studia.

Jeśli masz już konto, zaloguj się śmiało używając swojego loginu i hasła z serwisu sp.edu.pl lub app.uniedu.uk. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz bez obaw się zarejestrować. Konto na naszym portalu oraz nasze wsparcie są całkowicie bezpłatne. ?

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Jak pogodzić pracę ze studiami w Anglii? – Doświadczenia Moniki z topowej uczelni

Poznaj wszystkie fakty i mity dot. pracy podczas studiów w Wielkiej Brytanii i godzenia jej z innymi obowiązkami jak i przyjemnościami.
Czytaj więcej

Kompletny poradnik aplikanta na studia licencjackie w UK

Dowiedz się wszystkiego o krokach aplikacji, naszym wsparciu jak i również co zrobić po aplikacji na studia w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Płn.
Czytaj więcej

Zanim rozpoczniesz pracę nad personal statement

Personal statement to niemal najważniejszy element Twojej aplikacji, sprawdź na co zwrócić uwagę.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐