University of East London

University of East London

Londyn, Anglia

O uczelni

University of East London został założony w 1898 roku i znajduje się dzielnicach Docklands oraz Stratford we wschodnim Londynie. Słynie z psychologii, edukacji, biznesu i prawa, które studiuje prawie 20 tysięcy osób z ponad 130 krajów.

Uczelnia oferuje tak nowoczesny i rozbudowany kompleks sportowy SportsDock (warty £21 milionów), że jedna z amerykańskich drużyn sportowych wybrała go jako miejsce do przygotowań olimpiad i paraolimpiad w Londynie. Studia na UEL to nie tylko nauka, ale znajomości z całego świata i nieustanny kontakt ze sportem.

POLSKA MATURA
Typowe warunki przyjęć to 40% z 2 rozszerzeń oraz 60% z jednej podstawy. Poza tym, należy zdać egzamin językowy typu IELTS.

IB
24-28 pkt.

Uczelnia oferuje osobom z UE stypendium w wysokości £1000. Szczegóły tutaj: https://www.uel.ac.uk/undergraduate/fees-and-funding/uk-eu-undergraduate/scholarships-and-bursaries/eu-scholarships.

UEL’s Centre for Student Success zapewnia wsparcie na wszystkich etapach poszukiwania pracy, zarówno tej dorywczej jak i bardziej “profesjonalnej” – od pisania CV po przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Szczegóły dotyczące dostępnego zakwaterowania na kampusie uczelni i wszelkie koszty opisane są tutaj: https://www.uel.ac.uk/accommodation.

Pamiętaj! Pokój w prywatnym mieszkaniu (np. dzielonym z innymi naszymi studentami, których możesz poznać w naszych grupach premium) będzie zwykle o wiele tańszy.

Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: WYSOKIE.
Tutaj dodatkowe wsparcie finansowe (np. od rodziny) może okazać się niezbędne nawet przy pracy dorywczej w trakcie studiów. Warto również rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Główny kampus uczelni znajduje się w Docklands, przy samym London City Airport i w bliskiej odległości od Tamizy. Cass School w Stratford zlokalizowany jest z kolei wgłąb miasta, w okolicy XIX-wiecznych budynków i to tak dostępne są kierunki z zakresu edukacji, zdrowia, sportu, nauk biologicznych i psychologii. Z obu wydziałów są dobre połączenia do ścisłego centrum Londynu, dzięki czemu nocne życie, restauracje czy atrakcje tursytyczne są na wyciągnięcie ręki każdego dnia.

Oficjalne filmiki uczelni

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Dowiedz się więcej na temat studiów magisterskich w jednym z najlepszych systemów edukacji na świeci
Czytaj więcej

Jak zdobyć NIN niezbędny do pracy w Wielkiej Brytanii?

Aby móc legalnie pracować na terenie UK, potrzebujesz mieć wyrobiony NIN. Dowiedz się jak go zdobyć.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐