University of East London

University of East London

Londyn, Anglia

O uczelni

University of East London został założony w 1898 roku i znajduje się dzielnicach Docklands oraz Stratford we wschodnim Londynie. Słynie z psychologii, edukacji, biznesu i prawa, które studiuje prawie 20 tysięcy osób z ponad 130 krajów.

Uczelnia oferuje tak nowoczesny i rozbudowany kompleks sportowy SportsDock (warty £21 milionów), że jedna z amerykańskich drużyn sportowych wybrała go jako miejsce do przygotowań olimpiad i paraolimpiad w Londynie. Studia na UEL to nie tylko nauka, ale znajomości z całego świata i nieustanny kontakt ze sportem.

POLSKA MATURA
Typowe warunki przyjęć to 40% z 2 rozszerzeń oraz 60% z jednej podstawy. Poza tym, należy zdać egzamin językowy typu IELTS.

IB
24-28 pkt.

Uczelnia oferuje osobom z UE stypendium w wysokości £1000. Szczegóły tutaj: https://www.uel.ac.uk/undergraduate/fees-and-funding/uk-eu-undergraduate/scholarships-and-bursaries/eu-scholarships.

UEL’s Centre for Student Success zapewnia wsparcie na wszystkich etapach poszukiwania pracy, zarówno tej dorywczej jak i bardziej “profesjonalnej” – od pisania CV po przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Szczegóły dotyczące dostępnego zakwaterowania na kampusie uczelni i wszelkie koszty opisane są tutaj: https://www.uel.ac.uk/accommodation.

Pamiętaj! Pokój w prywatnym mieszkaniu (np. dzielonym z innymi naszymi studentami, których możesz poznać w naszych grupach premium) będzie zwykle o wiele tańszy.

Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: WYSOKIE.
Tutaj dodatkowe wsparcie finansowe (np. od rodziny) może okazać się niezbędne nawet przy pracy dorywczej w trakcie studiów. Warto również rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Główny kampus uczelni znajduje się w Docklands, przy samym London City Airport i w bliskiej odległości od Tamizy. Cass School w Stratford zlokalizowany jest z kolei wgłąb miasta, w okolicy XIX-wiecznych budynków i to tak dostępne są kierunki z zakresu edukacji, zdrowia, sportu, nauk biologicznych i psychologii. Z obu wydziałów są dobre połączenia do ścisłego centrum Londynu, dzięki czemu nocne życie, restauracje czy atrakcje tursytyczne są na wyciągnięcie ręki każdego dnia.

Oficjalne filmiki uczelni

https://www.youtube.com/watch?v=7Qops66tF9Q

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐