Newcastle University London

University of Sunderland in London

Londyn, Anglia

O uczelni

Sunderland University London jest jednym z dwóch brytyjskich oddziałów University of Sunderland (obok głównej siedziby, którą jest miasto). Kampus w Londynie oferuje przede wszystkim kursy związane z biznesem, turystyką, inżynierią oraz pielęgniarstwem. Uniwersytet ma szczęście posiadać swój kampus niedaleko słynnego City of London – finansowej i niezależnej części miasta.

Lokalizacja pozwala na szeroki wachlarz możliwości oraz rozwinięcie skrzydeł niezależnie od kierunku studiów studiowanego na UoS London. Uniwersytet organizuje zajęcia w małych grupach tak, aby jak najbardziej dostosować przekaz i materiał do swoich studentów.

POLSKA MATURA
Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 50%, w tym co najmniej jedno rozszerzenie, na co najmniej 50%.

IB
112 UCAS Tariff points (w zależności od kierunku) – przelicz punkty IB na punkty UCAS dzięki temu kalkulatorowi.

University of Sunderland London oferuje £400 dla studentów z Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii na transport po Londynie. Szczegóły tutaji: https://london.sunderland.ac.uk/admissions/fees-scholarships/apply-scholarships/.

Uniwersytet pomaga swoim studentom w aplikacji o pracę podczas studiów oraz na staże związane ze studiowanym kierunkiem. Więcej informacji na ten temat tutaj: http://careers-london.sunderland.ac.uk.

Uczelnia oferuje pomoc w aplikacji o akademiki lub prywatne mieszkania. W przypadku uczelnianych akademików, ceny zaczynają się od £150 za tydzień. Szczegóły tutaj: https://london.sunderland.ac.uk/student-life/accommodation/.

Koszty utrzymania

Na podstawie doświadczeń naszych studentów: WYSOKIE.
Tutaj dodatkowe wsparcie finansowe (np. od rodziny) może okazać się niezbędne nawet przy pracy dorywczej w trakcie studiów. Warto również rozważyć rządowe wsparcie na utrzymanie dla studentów z UE.

Lokalizacja

Blackwall & Cubitt Town (na Isle of Dogs) jest dzielnicą położoną we wschodniej części Londynu nad rzeką Tamizą, w sąsiectwie City of London. Kampus uczelni położony jest w cichej i spokojnej dzieliny dla rodzin z klasy średniej, około 25 minut jazdy metrem od centrum stolicy Anglii.

Oficjalny filmik uczelni

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Jak pogodzić pracę ze studiami w Anglii? – Doświadczenia Moniki z topowej uczelni

Poznaj wszystkie fakty i mity dot. pracy podczas studiów w Wielkiej Brytanii i godzenia jej z innymi obowiązkami jak i przyjemnościami.
Czytaj więcej

Wszystko o procesie aplikacji na studia magisterskie w Anglii

Myślisz o aplikacji na magisterkę w Anglii? Dowiedz się wszystkiego na temat całego procesu.
Czytaj więcej

Referencja na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii

Dowiedz się wszystkiego na temat listu referencyjnego wymaganego na studia w UK i sprawdź jak otrzymać interaktywny szablon dla swojego referenta.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐