O Smart Prospects

Kim i dlaczego jesteśmy?

Witaj w Smart Prospects!

Właśnie trafiłeś na największą, najlepszą, najszybciej rozwijającą się, jedyną w swoim rodzaju organizację, która całkowicie bezpłatnie i profesjonalnie pomaga wszystkim chętnym wybrać i dostać się na dowolne uniwersytety w całej Wielkiej Brytanii!

Nasz zespół

Poznajmy się lepiej!

Mariusz Kos

Director & Higher Education Consultant

Mariusz wychował się w Słupsku i spędził rok na Uniwersytecie Gdańskim. W trakcie wakacyjnego wyjazdu zarobkowego do Anglii po pierwszym roku studiów, zdecydował się zostać tam na studia biznesowe zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia na University of Bradford. W trakcie studiów nieustannie angażował się w przedsięwzięcia społeczne i komercyjne, Poza pełnieniem funkcji dyrektora Smart Prospects, Mariusz aktywnie angażuje się w ruch circular economy, a w wolnym czasie je sałatki i robi zdjęcia.

Rafał Pietrzak

Director & Higher Education Consultant

Rafał Pietrzak – pochodzi z niewielkiej miejscowości z okolic Łodzi, gdzie uczęszczał do jednej z najlepszych szkół elektronicznych w Polsce. Dotychczas prowadził firmy z branży IT współpracujące z największymi firmami w różnych krajach. Ukończył licencjat z Business Information Systems na De Montfort University w Leicester. Obecnie Rafał skupia się na łączeniu informatyki z biznesem, wdrażaniu różnego rodzaju rozwiązań technologicznych do usprawniania procesów w firmach oraz rozwojem technologicznym startupów. W Smart Prospects zajmuje się przede wszystkim rozwojem autorskiego Panelu Aplikanta, doradztwem edukacyjnym w zakresie studiów pierwszego stopnia w UK. Poza pracą, interesuje się ekonomią, technologią i biznesem.

Julia Rosińska

Assistant Higher Education Consultant

Julka niemal 20 lat spędziła w Częstochowie, z której wyruszyła prosto do Londynu, aby studiować prawo. Obecnie jest absolwentką University of Westminster a już niedługo i Queen Mary University of London, na którym to kończy studia magisterskie. Poza studiami i stażami w ONZ czy PE, Julia pracuje jako asystentka konsultanta edukacyjnego w Smart Prospects a także rozwija swoją firmę coachingową w stolicy Anglii dla studentów prawa i świeżo upieczonych prawników. W wolnych chwilach podróżuje po świecie i odkrywa kuchnie z całego świata.

Roksana Świderska

Assistant Higher Education Consultant

Roksana to urodzona wielkopolanka, która dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy dostała się na niezwykle wymagający Access Course w Anglii, a rok później – na studia medyczne na University of Liverpool, które – jak nieustannie podkreśla – uwielbia i sprawiają jej ogromną satysfakcję. Roksana jest nie tylko studentką, ale i asystentką konsultanta edukacyjnego w Smart Prospects a także stażystką w okolicznym szpitalu. Zdecydowanie nie potrafi usiedzieć w miejscu; jest uzależniona od sportu, produktywności i wegetariańskiego jedzenia.

Sarkis Sheghamyan

Assistant Higher Education Consultant

Sarkis to ormianin z krwi i kości, który wychowywał się i dorastał w Łodzi. Jako absolwent łódzkiego liceum może poszczycić się tytułem finalisty “Zwolnieni z Teorii” czy stażysty u jednego z europosłów. Niegdyś aplikant Smart Prospects; obecnie asystent konsultanta edukacyjnego tej samej organizacji a także student biznesu i zarządzania na jednej z najszybciej rozwijających się uczelni angielskich De Montfort University. W wolnym czasie, Sarkis interesuje się piłką nożną, nowymi technologiami i urbanistyką.

Nasi ambasadorzy

Nie byłoby naszej niesamowitej społeczności, gdyby nie program ambasadorski, który zrzesza obecnych studentów w Wielkiej Brytanii oraz licealistów zainteresowanych studiami za granicą z całej Polski! Ambasadorzy, którzy są najważniejszą częścią Smart Prospects, promują wśród swoich rówieśników sensowną alternatywę edukacji wyższej, jaką są studia w UK oraz pod naszymi skrzydłami rozwijają siebie i swoje umiejętności. Jeśli chciał(a)byś do nas dołączyć lub po prostu dowiedzieć się nieco więcej na temat bycia ambasadorem, odwiedź naszą stronę dotyczącą programu ambasadorskiego!

Sekcja ambasadorzy jest obecnie w przebudowie! 😇

Kim jesteśmy?

Organizacja

Jesteśmy organizacją, która w bezpłatny i profesjonalny sposób pomaga podczas procesu aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii, przeprowadzce na Wyspy a także przez cały okres spędzony na brytyjskim uniwersytecie. Tworzymy zespół doświadczonych doradców edukacyjnych, którzy mieszkają w Anglii, aby mieć stały i bezpośredni kontakt z uczelniami i móc na bieżąco śledzić zmiany w nich zachodzące. Posiadamy akredytację British Council oraz jesteśmy rejestrowanym centrum UCAS.

Społeczność

Tworzymy jedyną tego rodzaju (w Polsce oraz Europie) społeczność zrzeszającą absolwentów brytyjskich uczelni, obecnych i przyszłych studentów oraz osoby zwyczajnie zainteresowane tematem edukacji wyższej w Wielkiej Brytanii. Wśród wyżej wymienionych grup, znajdują się nasi ambasadorzy, którzy razem z nami rozpowszechniają ideę studiowania na Wyspach a także służą swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomagać innym.

Czym się zajmujemy?

Inspirujemy wybór

“Twoje studia, Twoja przyszłość, Twój wybór” – oto nasza maksyma. Wierzymy w szeroko dostępny, często znacznie lepszy wybór studiów. Naszym celem jest inspirowanie do myślenia przyszłościowo, ponad powszechnie przyjęte schematy.

Doradzamy w zakresie rozwoju

Zależy nam, abyś już przed rozpoczęciem nauki zaczął realizować swój potencjał. Skuteczne ułożenie planu rozwoju pozwala maksymalnie wykorzystać ogromne korzyści i możliwości, jakie roztacza przed Tobą brytyjski system edukacyjny.

Otwieramy dostęp

Demokratyzacja dostępu do dobrej edukacji wyższej to nasza misja. Oferujemy więc wsparcie, jakiego do tej pory brakowało. Nielimitowany wybór uczelni, pełen zakres wsparcia, bez pobierania opłat, zespołowo!

Wspomagamy proces aplikacyjny

To najłatwiejsza część naszej pracy, jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Aplikacje przez nas wspomagane kończą się sukcesem w 98% przypadków. Pomagamy również tym, którzy nie mieli wsparcia na wczesnych etapach.

Budujemy społeczność

Jeszcze przed podjęciem studiów w Anglii, przedstawiamy młodych ludzi rówieśnikom i starszym kolegom o podobnych zainteresowaniach i ambicjach, aby skutecznie dzielić się wskazówkami jak odnieść sukces.

Rozmawiamy z uczelniami

Budujemy i prowadzimy bliskie relacje z wieloma uniwersytetami w UK. Negocjujemy warunki przyjęć oraz wsparcie dostępne dla aplikantów z Polski. Pomagamy aplikantom zrozumieć charakterystykę i zalety systemu edukacji wyższej w Anglii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Prospołeczny cel

Stworzyliśmy Smart Prospects, aby służyć sensowej edukacji i pozytywnemu rozwojowi. Uważamy, że dziś, bardziej niż kiedykolwiek, świat potrzebuje zdolnych, ambitnych ludzi, którzy będą w stanie odnieść mnóstwo sukcesów w przyszłości. Chcemy pomóc stworzyć generację przyszłych liderów. Podporządkowaliśmy nasze życia temu celowi i wierzymy, że uda nam się go osiągnąć!

Najlepiej i bez opłat

To nasi aplikanci uważają nas za najlepszych w tym, co robimy, pisząc o nas opinie. Wiedzą też, że za naszą pracę płacą nam brytyjskie uniwersytety. Jednak, w porównaniu do innych firm, nie reprezentujemy ‘partnerskich uczelni’, gdyż zbudowaliśmy model, dzięki któremu otrzymujemy wynagrodzenie od niemal wszystkich szkół, a co za tym idzie – możemy skupić się na Twoich potrzebach, a Ty nie musisz nic płacić, ani podpisywać umów. Twój sukces jest naszym nadrzędnym celem!

Sensowna działalność

Działamy zgodnie z paradygmatem ekonomii współdzielonej. Służymy dzieląc się naszą wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniami oraz zapałem. Dążymy do sukcesu, budując efektywne partnerstwa. Opieramy naszą markę na podstawie zaufania, jakim darzą nas aplikanci, uczelnie i partnerzy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podobnymi wartościami i celami do współpracy!

NASZA WIZJA

Naszą wizją jest nowoczesne społeczeństwo, składające się z ludzi z międzynarodowym doświadczeniem, umiejących myśleć innowacyjnie, otwarcie i skutecznie rozwiązywać problemy. Uważamy, że sensowna edukacja jest bramą do osiągnięcia tego stanu rzeczy.

NASZA MISJA

Powstaliśmy, aby inspirować ambitnych, utalentowanych, młodych ludzi do osiągania osobistego sukcesu. Jesteśmy dla Was, aby dzielić się doświadczeniami i wspierać Was w budowaniu lepszego jutrzejszego świata.

NASZE WARTOŚCI

Szczerość, otwartość, innowacja, współpraca, rozwój, przedsiębiorczość, pozytywne podejście!

Nasze centrum

Zawsze blisko

Siedziba Smart Prospects mieści się w centrum Anglii. Nasi główni partnerzy, czyli brytyjskie uniwersytety oraz polskie społeczności studenckie w Wielkiej Brytanii, są w zasięgu ręki. Jesteśmy więc blisko miejsc, do których zachęcamy przyszłych studentów, co pozwala nam szybko i efektywnie reagować na zmiany środowiska, w którym razem się znajdujemy. Dzięki temu, możemy zawsze dzielić się wiedzą i doświadczeniami z pierwszej ręki – np. w kwestiach finansowych, bezpieczeństwa, ubezpieczenia zdrowotnego, kont w banku itp.

Nasze opinie są naszą najlepszą referencją!

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o pracy dla studentów jako barista w Starbucksie, Caffè Nero i Costa Coffee

W tym artykule dowiesz się na czym polega praca baristy i jak dostać się do kawiarni takiej jak Starbucks, Costa Coffee oraz Caffè Nero na Wyspach.
Czytaj więcej

Personal statement na studia w Wielkiej Brytanii

Dowiedz się jak napisać list motywacyjny na studia w Wielkiej Brytanii, jakich błędów nie popełniać oraz jak zacząć pisać personal statement.
Czytaj więcej

Akademik czy mieszkanie? – czyli jak pozbyć się dylematu przed studiami w Wielkiej Brytanii

Sprawdź jak pozbyć się dylematu odnośnie rodzaju zakwaterowania na studiach w Wielkiej Brytanii przed ich rozpoczęciem.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐