Kim jesteśmy? - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

O Smart Prospects

Kim i dlaczego jesteśmy?

Witaj w Smart Prospects!

Właśnie trafiłeś na jedną z najnowocześniejszych, najszybciej rozwijających się  organizacji edukacyjnych, która całkowicie bezpłatnie i profesjonalnie pomaga wszystkim chętnym wybrać i dostać się na dowolne uniwersytety w Wielkiej Brytanii!

Smart Prospects to organizacja oraz społeczność zrzeszająca naszych aplikantów na studia w UK, obecnych studentów w UK, absolwentów a także osoby zwyczajnie zainteresowane tematem edukacji wyższej na Wyspach.

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa edukacyjnego, zajmujemy się głównie pomocą związaną z procesem aplikacyjnym na studia w Wielkiej Brytanii.

Nasz zespół

Poznajmy się lepiej!

Mariusz Kos

Director & Higher Education Consultant

Mariusz studiował na licencjacie i magisterce z biznesu i zarządzania na University of Bradford. W trakcie studiów nieustannie angażował się w przedsięwzięcia społeczne i komercyjne. Poza pełnieniem funkcji założyciela i dyrektora Smart Prospects, Mariusz aktywnie angażuje się w ruch circular economy a w wolnym czasie doradzał innym młodym firmom w rozwoju. Po ukończeniu studiów i rozwinięciu Smart Prospects zająć się inwestycjami w start upy. W Wolnym czasie gra w tenisa, jeździ na rowerze szosowym i na snowboardzie, dba o zdrowy styl życia.

Rafał Pietrzak

Director & Higher Education Consultant

Rafał Pietrzak – od wczesnych lat prowadził firmy z branży IT współpracujące z największymi firmami w różnych krajach. Ukończył licencjat z Business Information Systems na De Montfort University w Leicester. Obecnie Rafał skupia się na łączeniu informatyki z biznesem, wdrażaniu różnego rodzaju rozwiązań technologicznych do usprawniania procesów w firmach oraz rozwojem technologicznym startupów. W Smart Prospects zajmuje się przede wszystkim rozwojem autorskich systemów aplikacyjnych i automatyzacja procesów oraz doradztwem edukacyjnym w zakresie studiów pierwszego stopnia w UK. Poza pracą, interesuje się ekonomią, technologią i biznesem. Podobnie jak Mariusz w wolnym czasie zajmuje najchętniej się sportem.

Julia Rosińska

Assistant Higher Education Consultant

Julia ukończyła studia prawnicze w Londynie. Jest absolwentką University of Westminster i Queen Mary University of London. Po stażach w ONZ i Parlamencie Europejskim, podjęła pracę w londyńskich bankach a w wolnym czasie pracuje jako asystentka do spraw Personal Statement w Smart Prospects. Rozwija także swoją firmę coachingową w stolicy Anglii dla studentów prawa i świeżo upieczonych prawników. W wolnych chwilach podróżuje po świecie i odkrywa kuchnie z całego świata.

Roksana Świderska

Assistant Higher Education Consultant

Roksana to absolwentka Access Course, po którym dostała się na studia medyczne na University of Liverpool. Roksana jest również asystentką konsultanta edukacyjnego w Smart Prospects a także stażystką w okolicznym szpitalu. Zdecydowanie nie potrafi usiedzieć w miejscu; jest uzależniona od sportu, produktywności i wegetariańskiego jedzenia.

Sarkis Sheghamyan

Assistant Higher Education Consultant

Sarkis to były aplikant Smart Prospects, absolwent biznesu i zarządzania na  uczelni De Montfort University. Obecnie asystent konsultantów w Smart Prospects. W wolnym czasie, interesuje się piłką nożną, nowymi technologiami i urbanistyką.

Kim jesteśmy?

Organizacja

Jesteśmy organizacją, która w bezpłatny i profesjonalny sposób pomaga podczas procesu aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii, przeprowadzce na Wyspy a także przez cały okres spędzony na brytyjskim uniwersytecie. Tworzymy zespół doświadczonych doradców edukacyjnych, którzy mieszkają w Anglii, aby mieć stały i bezpośredni kontakt z uczelniami i móc na bieżąco śledzić zmiany w nich zachodzące. Posiadamy akredytację British Council oraz jesteśmy rejestrowanym centrum UCAS.

Społeczność

Tworzymy jedyną tego rodzaju (w Polsce oraz Europie) społeczność zrzeszającą absolwentów brytyjskich uczelni, obecnych i przyszłych studentów oraz osoby zwyczajnie zainteresowane tematem edukacji wyższej w Wielkiej Brytanii. Wśród wyżej wymienionych grup, znajdują się nasi absolwenci, którzy razem z nami rozpowszechniają ideę studiowania na Wyspach a także służą swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomagać innym.

Czym się zajmujemy?

Inspirujemy wybór

“Twoje studia, Twoja przyszłość, Twój wybór” – oto nasza maksyma. Wierzymy w szeroko dostępny, często znacznie lepszy wybór studiów. Naszym celem jest inspirowanie do myślenia przyszłościowo, ponad powszechnie przyjęte schematy.

Doradzamy w zakresie rozwoju

Zależy nam, abyś już przed rozpoczęciem nauki zaczął realizować swój potencjał. Skuteczne ułożenie planu rozwoju pozwala maksymalnie wykorzystać ogromne korzyści i możliwości, jakie roztacza przed Tobą brytyjski system edukacyjny.

Otwieramy dostęp

Demokratyzacja dostępu do dobrej edukacji wyższej to nasza misja. Oferujemy więc wsparcie, jakiego do tej pory brakowało. Nielimitowany wybór uczelni, pełen zakres wsparcia, bez pobierania opłat, zespołowo!

Wspomagamy proces aplikacyjny

To najłatwiejsza część naszej pracy, jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Aplikacje przez nas wspomagane kończą się sukcesem w 98% przypadków. Pomagamy również tym, którzy nie mieli wsparcia na wczesnych etapach.

Rozmawiamy z uczelniami

Budujemy i prowadzimy bliskie relacje z wieloma uniwersytetami w UK. Negocjujemy warunki przyjęć oraz wsparcie dostępne dla aplikantów z Polski. Pomagamy aplikantom zrozumieć charakterystykę i zalety systemu edukacji wyższej w Anglii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Prospołeczny cel

Stworzyliśmy Smart Prospects, aby służyć sensowej edukacji i pozytywnemu rozwojowi. Uważamy, że dziś, bardziej niż kiedykolwiek, świat potrzebuje zdolnych, ambitnych ludzi, którzy będą w stanie odnieść mnóstwo sukcesów w przyszłości. Chcemy pomóc stworzyć generację przyszłych liderów. Podporządkowaliśmy nasze życia temu celowi i wierzymy, że uda nam się go osiągnąć!

Najlepiej i bez opłat

To nasi aplikanci uważają nas za najlepszych w tym, co robimy, pisząc o nas opinie. Wiedzą też, że za naszą pracę płacą nam brytyjskie uniwersytety. Jednak, w porównaniu do innych firm, nie reprezentujemy ‘partnerskich uczelni’, gdyż zbudowaliśmy model, dzięki któremu otrzymujemy wynagrodzenie od niemal wszystkich szkół, a co za tym idzie – możemy skupić się na Twoich potrzebach, a Ty nie musisz nic płacić, ani podpisywać umów. Twój sukces jest naszym nadrzędnym celem!

Sensowna działalność

Działamy zgodnie z paradygmatem ekonomii współdzielonej. Służymy dzieląc się naszą wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniami oraz zapałem. Dążymy do sukcesu, budując efektywne partnerstwa. Opieramy naszą markę na podstawie zaufania, jakim darzą nas aplikanci, uczelnie i partnerzy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podobnymi wartościami i celami do współpracy!

NASZA WIZJA

Naszą wizją jest nowoczesne społeczeństwo, składające się z ludzi z międzynarodowym doświadczeniem, umiejących myśleć innowacyjnie, otwarcie i skutecznie rozwiązywać problemy. Uważamy, że sensowna edukacja jest bramą do osiągnięcia tego stanu rzeczy.

NASZA MISJA

Powstaliśmy, aby inspirować ambitnych, utalentowanych, młodych ludzi do osiągania osobistego sukcesu. Jesteśmy dla Was, aby dzielić się doświadczeniami i wspierać Was w budowaniu lepszego jutrzejszego świata.

NASZE WARTOŚCI

Szczerość, otwartość, innowacja, współpraca, rozwój, przedsiębiorczość, pozytywne podejście!

Nasze centrum

Zawsze blisko

Siedziba Smart Prospects mieści się w centrum Anglii. Nasi główni partnerzy, czyli brytyjskie uniwersytety oraz polskie społeczności studenckie w Wielkiej Brytanii, są w zasięgu ręki. Jesteśmy więc blisko miejsc, do których zachęcamy przyszłych studentów, co pozwala nam szybko i efektywnie reagować na zmiany środowiska, w którym razem się znajdujemy. Dzięki temu, możemy zawsze dzielić się wiedzą i doświadczeniami z pierwszej ręki – np. w kwestiach finansowych, bezpieczeństwa, ubezpieczenia zdrowotnego, kont w banku itp.

Nasze opinie są naszą najlepszą referencją!

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o pracy dla studentów jako barista w Starbucksie, Caffè Nero i Costa Coffee

W tym artykule dowiesz się na czym polega praca baristy i jak dostać się do kawiarni takiej jak Starbucks, Costa Coffee oraz Caffè Nero na Wyspach.
Czytaj więcej

Podstawowe informacje o studiach w UK

Sprawdź nasz kompletny poradnik aplikanta na studia licencjackie w Wielkiej Brytanii i dowiedz się wszystkiego co musisz wiedzieć o procesie aplikacji
Czytaj więcej

Jak pogodzić pracę ze studiami w Anglii? – Doświadczenia Moniki z topowej uczelni

Poznaj wszystkie fakty i mity dot. pracy podczas studiów w Wielkiej Brytanii i godzenia jej z innymi obowiązkami jak i przyjemnościami.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐