Jak napisać dobre CV do pracy w Wielkiej Brytanii? - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

Jak napisać dobre CV do pracy w Wielkiej Brytanii?

Poszukiwanie pracy na studiach w UK.

Temat poszukiwania pracy w trakcie studiów w Wielkiej Brytanii bywa jedną z największych obaw naszych aplikantów i studentów. Niestety, polskie szkoły średnie nie przygotowują w odpowiedni sposób do napisania odpowiedniego CV i faktycznie znalezienia pracy w trakcie studiów na Wyspach.

Przede wszystkim należy pamiętać, że forma CV i informacje, które należy (lub których nie powinno się) w nim zawrzeć również różnią się od tego, co funkcjonuje w Polsce.

CV jest tak naprawdę kluczowym elementem dla Twojego sukcesu w znalezieniu pracy w UK, a z naszymi wskazówkami zmaksymalizujesz swoje szanse w trakcie rekrutacji. 

Nie będziemy tutaj pisać o tym, czym jest CV – skoro już tu jesteś, to pewnie wiesz co to i po co Ci to. Skupmy się więc tylko i wyłącznie na konkretach.

A więc, do rzeczy! ?

Jeśli masz już konto, zaloguj się śmiało używając swojego loginu i hasła z serwisu sp.edu.pl lub app.uniedu.uk. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz bez obaw się zarejestrować. Konto na naszym portalu oraz nasze wsparcie są całkowicie bezpłatne. ?

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o procesie aplikacji na studia magisterskie w Anglii

Myślisz o aplikacji na magisterkę w Anglii? Dowiedz się wszystkiego na temat całego procesu.
Czytaj więcej

Portfolio i rozmowa wstępna na studia artystyczne w Anglii

Sprawdź jak przygotować portfolio na studia artystyczne w UK, aby ułatwić sobie późniejszą rozmowę kwalifikacyjną dotyczącą Twoich prac.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐