Royal Holloway, University of London

O uczelni

Royal Holloway został założony w 1879 roku przez Thomasa Holloway. Kampus w Egham, 40 minut pociągiem od Londynu, obejmuje między innymi wiktoriańskie Founder’s Building, w którym znajduje się kolekcja dzieł sztuki zgromadzonych przez założyciela, kaplica oraz biblioteki. Uczelnia specjalizuje się w kierunkach artystycznych, takich jak aktorstwo czy muzyka, ale także matematyce, psychologii, geografii i biznesie. Posiada bardzo przyjazną atmosferę i ogromną liczbę zadowolonych studentów, którzy mogą udzielać się w ponad 100 klubach i grupach.

Główne zalety

Royal Holloway to uniwersytet, który dba o wysoki poziom nauczania i zadowolenie swoich studentów. Każdy może liczyć na pomoc finansową i merytoryczną. Kampus, który jest aktualnie rozbudowywany, posiada centrum sportowe z siłownią i boiskami, galerię sztuki, bary i restauracje, a także bibliotekę z ponad 600,000 pozycji.

Warunki przyjęć

Royal Holloway wymaga 85% z matury oraz IELTS ze średnią minimum 5.5, ale wynik z żadnej części nie może być niższy niż 5.5.

Stypendia

Istnieje kilka rodzajów stypendiów, zarówno za osiągnięcia sportowe, muzyczne jak i wysokie wyniki z egzaminów w wysokości od £1,000 do £3,000. Oprócz tego, jeżeli dochód rodziny wynosi mniej niż £25,000 na rok, można otrzymać £1,500 dodatkowego stypendium, a jeśli dochód rodziny wynosi od £25,000 do £42,600, stypendium ma wysokość £500.

Więcej informacji na stronie: https://www.royalholloway.ac.uk/studyhere/scholarships.aspx

Praca podczas studiów

Istnieje wiele możliwości zatrudnienia, zarówno na uniwersytecie, jak i poza nim. Wielu studentów decyduje się na pracę w okolicznych firmach, czy miejscach takich jak Legoland, lotnisko Heathrow i zamek Windsor. Oprócz tego pracy można szukać w Londynie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w akademiku na kampusie jest dostępne w cenie £od 77,80 do £172,94 na tydzień, w zależności od pokoju.

Więcej informacji na stronie: https://www.royalholloway.ac.uk/studyhere/accommodation/home.aspx

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Uniwersytet Royal Holloway posiada swój siedzibę w Egham, niecałe 10 km od Heathrow i 40 km od Londynu. Kampus jest otoczony przez parki, które nadają mu atmosferę ciszy i spokoju. W okolicy znajduje się park rozrywki Thorpe, a także Windsor, w którym można odwiedzić m.in. zamek czy Legoland.

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety