Wszystko o pracy na studiach w Wielkiej Brytanii

Wszystko o pracy na studiach w Wielkiej Brytanii

Stworzyłeś/aś w Polsce odpowiednie brytyjskie CV, wylądowałeś/aś już na terenie Wielkiej Brytanii i zdobyłeś/aś brytyjski numer telefonu? W takim razie przyszedł czas na jak najszybsze załatwienie NINu niezbędnego do legalnego pracowania na Wyspach.

Sprawdź czym naprawdę jest NIN, jak go zdobyć oraz w jaki sposób i kiedy zacząć zabierać się na szukanie pracy w Wielkiej Brytanii. Dzięki poniższym artykułom dowiesz się również jak  przejść przez rozmowę kwalifikacyjną do pracy, a gdy już się do niego dostaniesz – jak ją pogodzić ze studiami!

JAK ZAŁATWIĆ NIN DO PRACY W UK?

Aby móc legalnie pracować na terenie UK, potrzebujesz mieć wyrobiony NIN. Dowiedz się czym jest oraz w jaki sposób i kiedy go załatwić.

JAK POGODZIĆ PRACĘ ZE STUDIAMI?

Poznaj wszystkie fakty i mity dot. pracy podczas studiów w Wielkiej Brytanii i godzenia jej z innymi obowiązkami jak i przyjemnościami.

WSZYSTKO O SZUKANIU PRACY

Sprawdź na czym polega szukanie pracy w UK oraz praca przez agencję i dowiedz się dlaczego szukanie pracy to “praca sama w sobie”.

PRACA PROFESJONALNEGO BARISTY

Poznaj szczegóły pracy wykonywanej przez profesjonalnego baristę oraz sprawdź co trzeba umieć, by móc robić wysokiej jakości kawy.