Brunel University London

Uxbridge, Anglia

O uczelni

Od czasu, kiedy Brunel stało się uniwersytetem w 1966 roku, próbował on łączyć akademicki rygor z praktycznym, przedsiębiorczym i kreatywnym pionierskim podejściem. W ostatnim roku uczelnia zainwestowała 400mln w akademiki, pomoce naukowe oraz ośrodki sportowe. Ma ponad 50 sportowych klubów do wyboru. Biblioteka ze stacjami komputerowymi otwarta 7 dni w tygodniu przez całą dobę umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów naukowych. Nietypowe zainteresowani można rozwijać w centrum artystycznym. W uniwersytecie Brunel studiuje ponad 2500 studentów zza granicy, którzy wspólnie z Brytyjczykami tworzą niesamowity klimat.

Brunel University London gwarantuje najwyższą jakość studenckiego wsparcia, w skład którego wchodzi pomoc w zakwaterowaniu. Na wyjątkowość uniwersytetu wpływa również jego kosmpolityczna atmosfera oraz sam fakt, że uczelnia znajduje się w świetnej lokalizacji.

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 70% , w tym co najmniej dwa rozszerzenia, każde zdane na poziomie 70%.

Uniwersytet ma w ofercie ponad 400 różnych stypendiów, co oznacza, że co 5 student tej uczelni otrzyma jakąś dotacje.

Uczelnie pomaga w znalezieniu pracy swoim studentom, zarówno w obrębie campusu, jak i poza nim np. w pobliskich kawiarniach i restauracjach. Profesjonalni doradcy oferuje regularne sprawdzanie i poprawianie CV, pomoc w poszukiwaniu pracy w zawodzie, a także specjalne wsparcie dla studentów, którzy mają plan na swój własny biznes. Prowadzone są również rozmaite kursy rozwoju personalnego.

Uniwersytet gwarantuje zakwaterowanie dla każdego studenta 1 roku, który jest zarejestrowany na stronie UCAS. Pokoje kosztują od 104 – 132,50 funtów tygodniowo. W każdym pokoju jest dostęp do bezprzewodowego internetu i każdy z nich znajduję się na kampusie.

http://www.brunel.ac.uk/life/accommodation

Informatory:

Brunel University położony jest w Uxbridge, na zachód od Londynu. Kampus znajduje się w pieszej odległości od przystanku metra, co umożliwia dotarcie do praktycznie każdego zakątka stolicy, a sama podróż do centru stolicy trwa ok. godzinę. Sam Londyn jest miejscem bogatym w muzea, galerie sztuki, parki i inne atrakcje. Za większość z nich nie trzeba płacić, co sprawia, że studenci nigdy się nie znudzą w jednym z najbardziej dynamicznych miast na świecie. Możesz spędzać tu czas na zwiedzaniu­ London Eye, Buckingham Palace, Natural History Museum oraz na zabawie­ Notting Hill Carnival, O2 area i wiele innych.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Rozmowa kwalifikacyjna o pracę na studiach w Anglii

Sprawdź jak przygotować się na interview o pracę w UK i czego się podczas niej spodziewać, aby zapewnić sobie sukces mimo braku doświadczenia.
Czytaj więcej

Jak zdobyć NIN niezbędny do pracy w Wielkiej Brytanii?

Aby móc legalnie pracować na terenie UK, potrzebujesz mieć wyrobiony NIN. Dowiedz się jak go zdobyć.
Czytaj więcej

Wszystko o studiach inżynierskich w Anglii

Dowiedz się wszystkiego na temat studiów inżynierskich w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.