Brunel University London

Brunel University London

O uczelni

Od czasu, kiedy Brunel stało się uniwersytetem w 1966 roku, próbował on łączyć akademicki rygor z praktycznym, przedsiębiorczym i kreatywnym pionierskim podejściem. W ostatnim roku uczelnia zainwestowała 400mln w akademiki, pomoce naukowe oraz ośrodki sportowe. Ma ponad 50 sportowych klubów do wyboru. Biblioteka ze stacjami komputerowymi otwarta 7 dni w tygodniu przez całą dobę umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów naukowych. Nietypowe zainteresowani można rozwijać w centrum artystycznym. W uniwersytecie Brunel studiuje ponad 2500 studentów zza granicy, którzy wspólnie z Brytyjczykami tworzą niesamowity klimat.
Główne zalety
Warto studiować na Brunel University London, ponieważ gwarantuje najwyższą jakość studenckiego wsparcia, w skład którego wchodzi pomoc w zakwaterowaniu. Na wyjątkowość uniwersytetu wpływa również jego kosmpolityczna atmosfera oraz sam fakt, że uczelnia znajduje się w Londynie.
Warunki przyjęć

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 70% , w tym co najmniej dwa rozszerzenia, każde zdane na poziomie 70%.

Stypendia
Uniwersytet ma w ofercie ponad 400 różnych stypendiów, co oznacza, że co 5 student tej uczelni otrzyma jakąś dotacje.
Praca podczas studiów
Uczelnie pomaga w znalezieniu pracy swoim studentom, zarówno w obrębie campusu, jak i poza nim np. w pobliskich kawiarniach i restauracjach. Profesjonalni doradcy oferuje regularne sprawdzanie i poprawianie CV, pomoc w poszukiwaniu pracy w zawodzie, a także specjalne wsparcie dla studentów, którzy mają plan na swój własny biznes. Prowadzone są również rozmaite kursy rozwoju personalnego.
Zakwaterowanie
Uniwersytet gwarantuje zakwaterowanie dla każdego studenta 1 roku, który jest zarejestrowany na stronie UCAS. Pokoje kosztują od 104 – ­132,50 funtów tygodniowo. W każdym pokoju jest dostęp do bezprzewodowego internetu i każdy z nich znajduję się na kampusie.

Kluczowe informacje

% absolwentów zatrudnionych lub w dalszej edukacji
satysfakcja studentów
średnie zarobki 6mc po studiach (£20k=100%)
reputacja
na studiach licencjackich / magisterskich
studenci z UK/ z zagranicy
mężczyźni/ kobiety

Lokalizacja

Brunel University położony jest w zachodniej części Londynu. Kampus znajduje się w pieszej odległości od przystanku metra, co umożliwia dotarcie do praktycznie każdego zakątka stolicy. Londyn jest miejscem bogatym w muzea, galerie sztuki, parki i inne atrakcje. Za większość z nich nie trzeba płacić, co sprawia, że studenci nigdy się nie znudzą w jednym z najbardziej dynamicznych miast na świecie. Możesz spędzać tu czas na zwiedzaniu­ London Eye, Buckingham Palace, Natural History Museum oraz na zabawie­ Notting Hill Carnival, O2 area i wiele innych.

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie