You are here:
  • KB Home
  • O finansach
  • Czy przysługuje mi kredyt studencki, jeśli w trakcie studiów przeniosę się z uczelni polskiej do brytyjskiej?
< Back

To zależy, gdyż każdy rozpoczęty rok nauki w Polsce = jeden rok finansowania studiów w UK mniej. Osoby (pre-)settled dalej będą miały możliwość finansowania studiów po 2020 roku pomimo Brexitu; niestety osoby bez statusu (pre-)settled będą potrzebować wizę i nie będą miały możliwości finansowania studiów. Aktualne warunki finansowania są opisane w tym artykule.

Previous Czy przysługuje mi kredyt studencki na studia magisterskie?
Next Czy studenci spoza Wielkiej Brytanii mogą dostać stypendia?
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐