Warning: Narrowing occurred during type inference of ZEND_FETCH_DIM_RW. Please file a bug report on https://github.com/php/php-src/issues in /home/klient.dhosting.pl/smartprospe/sp.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/ajax-search-pro/includes/classes/search/class-asp-search-indextable.php on line 610
Czy przysługuje mi kredyt studencki, jeśli w trakcie studiów przeniosę się z uczelni polskiej do brytyjskiej? - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

How Can We Help?

You are here:
< Back

To zależy, gdyż każdy rozpoczęty rok nauki w Polsce = jeden rok finansowania studiów w UK mniej. Osoby (pre-)settled dalej będą miały możliwość finansowania studiów po 2020 roku pomimo Brexitu; niestety osoby bez statusu (pre-)settled będą potrzebować wizę i nie będą miały możliwości finansowania studiów. Aktualne warunki finansowania są opisane w tym artykule.

© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐