Wyniki maturalne 2019

Kolejne kroki w Twojej aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii
Ogłoszenie wyników maturalnych to ważny dzień dla aplikantów na studia w UK. W zależności od wyników, masz teraz kilka ważnych kroków do podjęcia.

Aby maksymalnie usprawnić proces podejmowania dalszych decyzji, przygotowaliśmy rozwiązanie, które ułatwi Ci to zadanie.
OK, przejdźmy do rzeczy!

W celu uzyskania indywidualnego wsparcia oraz instrukcji “co zrobić dalej?”, wykonaj trzy następujące kroki:

  1. Jeśli masz już konto na stronie Smart Prospects – zaloguj się w Panelu Aplikanta. Jeśli jednak nie masz jeszcze konta, zarejestruj się. Wejdź ponownie w Panel Aplikanta i kliknij Zaloguj się.
  2. Teraz, jeśli masz już uzupełniony profil (trzy formularze diagnostyczne w Panelu Aplikanta), kliknij na Panel Maturalny znajdujący się w przyciskach po lewej stronie w Panelu Aplikanta

Znajdziesz tam formularz, który należy uzupełnić odpowiednimi danymi, aby uzyskać pełne wsparcie w następnych krokach związanych m.in. z przesłaniem wyników maturalnych do uniwersytetów.

3. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza w Panelu Maturalnym, postępuj zgodnie ze wskazówkami, które przekaże Ci specjalnie przygotowany system dostosowany do Twojej obecnej sytuacji.

Nie aplikowałeś/aś z nami? Nie ma problemu! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe! ?

W razie jakichkolwiek problemów, pisz do nas przez chat na stronie lub messenger na naszym fanpage na Facebook’u.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐