Wyniki maturalne - kolejne kroki

WYNIKI MATUR 2019 – KOLEJNE KROKI W TWOJEJ APLIKACJI NA STUDIA W WIELKIEJ BRYTANII

Ogłoszenie wyników maturalnych to ważny dzień dla aplikantów na studia w UK. W zależności od wyników, masz teraz kilka ważnych kroków do podjęcia.

Aby maksymalnie usprawnić proces podejmowania dalszych decyzji, przygotowaliśmy rozwiązanie, które ułatwi Ci to zadanie.

W celu uzyskania indywidualnego wsparcia oraz instrukcji “co zrobić dalej?”, wykonaj trzy następujące kroki:

  1. Jeśli masz już konto na stronie Smart Prospects – zaloguj się w Panelu Aplikanta.

    Jeśli jednak nie masz jeszcze konta, zarejestruj się. Na maila dostaniesz login i hasło. Wejdź ponownie w Panel Aplikanta i kliknij Zaloguj się.

  2. Teraz, jeśli masz już uzupełniony profil (trzy formularze diagnostyczne w Panelu Aplikanta), kliknij na Panel Maturalny znajdujący się w przyciskach po lewej stronie w Panelu Aplikanta.

Znajdziesz tam formularz, który należy uzupełnić odpowiednimi danymi, aby uzyskać pełne wsparcie w następnych krokach związanych m.in. z przesłaniem wyników maturalnych do uniwersytetów.

  1. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza w Panelu Maturalnym, postępuj zgodnie ze wskazówkami, które przekaże Ci specjalnie przygotowany system dostosowany do Twojej obecnej sytuacji.

Nie aplikowałeś/aś z nami? Nie ma problemu! Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe! 🙂

W razie jakichkolwiek problemów, pisz do nas przez chat na stronie lub fanpage na Facebook’u.

Inne, przydatne artykuły

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie