Wszystko o mieszkaniu i akademiku na studiach w Wielkiej Brytanii

Jeżeli oznaczyłeś/aś już w swoim UCAS Track uczelnię firm (i insurance), możesz, a wręcz powinieneś/powinnaś zabrać się za poszukiwania zakwaterowania na studiach w Wielkiej Brytanii.

Jeżeli interesuje Cię akademik, koniecznie zaaplikuj o miejsce w nim zarówno na swojej uczelni pierwszego wyboru jak i drugiego (jeśli masz oba) zaraz po oznaczeniu tych wyborów w UCAS Track. Aby dowiedzieć się jak zaaplikować, koniecznie napisz do nas na FB lub przez maila [email protected] a także przeczytaj jeden z poniższych artykułów o doświadczeniach naszej studentki z mieszkania w akademiku. Jeśli z kolei interesuje Cię mieszkanie prywatne, dowiedz się z jednego z poniższych artykułów na co zwrócić uwagę podczas wynajmowania go.

A w przypadku, gdy należysz do grona osób niezdecydowanych i nie wiesz nawet która opcja zakwaterowania będzie dla Ciebie najlepsza, sprawdź poniższe artykuły poruszające tematy dylematu i różnic związanych z podjęciem decyzji odnośnie rodzaju mieszkania na pierwszym roku studiów.