Wsparcie na miejscu

University of Stirling London

Stypendium na czesne w roku 2015 - £5000!
Tylko ze Smart Prospects!

Wsparcie na miejscu

Od początku aplikacji zatroszczy się o Ciebie zespół pracujący na uniwersytecie, a po przyjeździe chętnie okaże Ci pomoc z wszystkimi napotkanymi problemami, co pozwoli Ci poczuć się jak w domu.

Wsparcie, na które zawsze możesz liczyć

 • skorzystaj z kompleksowego programu wprowadzającego dla pierwszorocznych studentów już od pierwszego tygodnia,
 • posiadaj dostęp do działającego całodobowo telefonu alarmowego,
 • poszerzaj swoje możliwości językowe z kadrą doradców, którzy zawsze chętnie pomogą studentom z niższym poziomem języka angielskiego,
 • korzystaj z ogólnodostępnych klubów studenkich i programów społecznych,
 • uzyskaj wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na brytyjskim kampusie.

Przygotowanie do wyjazdu

Gdy Twoja oferta zostanie zaakceptowana, zostanie wysłany do Ciebie przewodnik z wszystkimi praktycznymi informacjami, które pomogą Ci przygotować się do wylotu, dotarcia do Stirling oraz procedurami zapisywania się na kursy. 

Program orientacyjny

Na początku kursu, będziesz mógł wziąć udział w ‘full orentation programme’, zawierającym miedzy innymi oprowadzenie po nowym kampusie i mieście. City tours możliwe są także dla studentów, którzy są nowi w Londynie.

Personalny doradca

Dostaniesz własnego coacha, który będzie wspierał Twój personalny i naukowy rozwój. Będzie dawał Ci praktyczne rady w rożnych sprawach w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Może Ci dać wskazówki dotyczące Twojej kariery, służyć akademickimi radami, np. jak przygotować się do egzaminów.

24h dostępność

Nasz Student Service Team to pierwsze miejsce, gdzie powinieneś się zgłosić z nieakademickimi sprawami.

W ciągu dnia znajdziesz ich w Welcome Desk. Dostaniesz również 24 – godzinny numer kontaktowy, w razie nieprzewidzianych, nagłych wypadków.

Student Services zapewnią Ci pomoc służąc radą w takich tematach jak:

  • wizyta u lekarza,
  • otworzenie konta bankowego,
  • bezpieczeństwo osobiste,
  • dorywcza praca i wolontariat.

Język angielski

Jeśli potrzebujesz rozwinąć umiejętności językowe, masz możliwość wzięcia udziału w darmowych lekcjach angielskiego podczas studiów.

Monitorowana frekwencja

Dobra frekwencja na zajęciach jest kluczem do sukcesu akademickiego. University of Stirling oczekuje od studentów obecności na wszystkich wykładach. Obecność na zajęciach jest monitorowana, jeśli nie spełnia odpowiednich wymogów, wszczynane są odpowiednie procedury. 

Unia studencka

The Univeristy of Stirling Students’ Union jest organizacją reprezentującą i wspierających wszystkich studentów. Kiedy zaczniesz studia na Univeristy of Stirling automatycznie staniesz się członkiem związku studentów. Ma on na celu zapewnienie przytulnego i pełnego wsparcia środowiska, gdzie wszyscy uczniowie będą mogli uczyć się i wspólnie uczestniczyć w życiu uniwersytetu. Co więcej poza reprezentatywną rolą związku, dąży on do “sprawienia, by życie studentów było lepsze” poprzez różnorodne kluby i stowarzyszenia sportowe, których na uczelni w Stirling jest ponad 90.