Zakwaterowanie

Newcastle University London

Zakwaterowanie

Studenci Newcastle University London mogą wybrać spośród różnych opcji zakwaterowania, takich jak nowoczesne akademiki w centralnej lokalizacji, ”homestay” czyli mieszkanie z brytyjską rodziną lub wynajem prywatny.

SCAPE EAST

Scape East to nowa studencka rezydencja, zlokalizowana w tętniącej życiem centralnej części Londynu, 10 minut pieszo od kampusu Newcastle University London.

Każdy pokój jest pomysłowo i nowocześnie zaprojektowany i zawiera oszczędzające przestrzeń schowki, duże okna sprzyjające naturalnemu oświetleniu, własną łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny. W strzeżonym budynku znajduje się świetna przestrzeń do nauki i relaksu.

STRATFORD ONE

Stratford ONE znajduje się w obrębie Olympic Park, tuż przy Westfield Shoping Centre, trzy minuty spacerkiem do dworca kolejowego (linia DLR) i 10 minut od stacji metra Stratford.  Sklepy, restauracje, bary i siłowania znajdują się bardzo blisko.

Indywidualny pokój zawiera prywatną łazienkę, sprzęty kuchenne i Wi-Fi. Budynek oferuje także świetlicę, pralnie czynną 24h/dobę, strefę do nauki, taras na dachu z panoramicznymi widokami, strzeżone stojaki na rowery, 24-godzinną ochronę i strzeżone drzwi wejściowe.

THE CRAFT BUILDING

The Craft Building to nowy, przekształcony budynek, zlokalizowany blisko Aldgate East i stacji metra Whitechapel, 2 minuty drogi od Brick Lane i bardzo blisko Spitalfields Market. Zapewnia szeroki wybór sklepów i rozrywek tuz pod Twoimi drzwiami. Wysoki standard pokoi – do wyboru premium albo classic “pokój z łazienką”. Mieszkania 8 osobowe, w których kuchnia jest do wspólnego użytku.

Wspólna przestrzeń i zajęcia sprzyjają integracji. Osobne sypialnie zapewniają spokój i prywatność podczas nauki. Posiadamy również ”cichą strefę” przeznaczoną do nauki z dostępem do Wi-Fi. Oprócz tego 24h recepcja, CCTV, pralnie, stojaki na rowery i dwie kawiarnie na miejscu.

 

HOMESTAY

Homestay to zakwaterowanie, które zapewnia studentom “dom” – mieszkanie z brytyjską rodziną. Dostępne są różne opcje, od częściowego wyżywienia do jedzenia we własnym zakresie. Mieszkasz z właścicielami, dzielisz posiłki i wszystkie inne sprzęty, wliczając w to łazienkę i pralnię.

INNE MOŻLIWOŚCI

W Londynie znajduje się wiele innych opcji, takich jak prywatne mieszkania studenckie, które możesz zarezerwować bezpośrednio na własną rękę.