Kampus

Newcastle University London

Kampus

Kampus Newcastle University London oferuje znakomite środowisko do nauki w specjalnie wybudowanym nowoczesnym budynku na Middlesex Street, tuż przy Liverpool Street Station, w samym sercu City of London.

WYPOSARZENIE KAMPUSU

Nowoczesne pomieszczenia dydaktyczne mogą być wykorzystywane do zajęć praktycznych, wprowadzeń, prywatnych lekcji i e-learning. Sale konferencyjne wyposażone są w tablice interaktywne. Ponadto uniwersytet ma w posiadaniu dwie multizadaniowe sale wykładowe.

Do dyspozycji studentów są również najnowsze pomoce IT oraz darmowe Wi-Fi na terenie całego kampusu. Jako student otrzymasz adres mail uniwersytetu oraz elektroniczną kartę studenta w celu uzyskania dostępu do internetu oraz materiałów naukowych online.

ZASOBY NAUKOWE

Learning Resource Centre znajduje się na terenie kampusu i mieści materiały naukowe zawarte w podręcznikach, gazetach czy płytach DVD i CD. Otrzymasz również dostęp do internetowych zasobów edukacyjnych Newcastle. Należy do nich ponad pół miliona książek i czasopism elektronicznych. Do dyspozycji studentów jest wiele istotnych usług.

Doświadczony i przyjazny personel Learning Resource Centre zatroszczy się o to, abyś wiedział, jak w pełni wykorzystać dostępne zasoby.

LOKALIZACJA

Newcastle University London jest usytuowany w najstarszej dzielnicy miasta, City of London, znanej z modnych sklepów i rozwijającej się sceny kulturowej. To prawdziwie prestiżowe miejsce dla prestiżowej uczelni.

DZIELNICA

Tuż za kampusem znajduje się Spitalfields Market, Brick Lane i inne punkty rozrywkowe zlokalizowane na East End. Najnowocześniejsze butiki oraz niezależne galerie sztuki razem z najlepszymi rynkami żywności w mieście – wszystkie te miejsca czekają tuż za rogiem Twojej uczelni i akademika.

Obszar jest mieszanką nowego stylu z historycznym. Znajdują się tu zabytkowe kościoły, jak również kultowe nowoczesne budynki, w tym Gherkin, który dominuje nad panoramą.