Wsparcie na miejscu

Newcastle University London

Wsparcie na miejscu

W jakiejkolwiek sytuacji potrzebujesz pomocy, zespół Student Service zatroszczy się o Ciebie tak, abyś spokojnie mógł skupić się na studiach.

Wsparcie, na które zawsze możesz liczyć

  • korzystanie z praktycznego przewodnika i udział w kompleksowym programie orientacyjnym pomoże Ci przygotować się do Twojego przyjazdu i pobytu do Londynie,
  • stały dostęp do telefonicznej linii wsparcia dla studentów – o każdej porze,
  • swoje umiejętności językowe rozwiniesz poprzez darmowe kursy dla studentów,
  • otrzymasz wsparcie osobistego mentora odnośnie wyboru przedmiotów, przygotowania do egzaminów, rozwoju umiejętności oraz planowania kariery.

Przygotowanie do wyjazdu

Gdy Twoja oferta zostanie zaakceptowana, wyślemy Ci student guide, który zawiera praktyczne informacje ułatwiające przygotowanie się do przyjazdu do Londynu i rozpoczęcia kursu.

Program orientacyjny

Na początku kursu będziesz mógł wziąć udział w ‘full orentation programme’, zawierającym miedzy innymi oprowadzenie po nowym kampusie i mieście. City tours możliwe są także dla studentów, którzy są nowi w Londynie.

Personalny doradca

Dostaniesz własnego coacha, który będzie wspierał Twój personalny i naukowy rozwój. Będzie dawał Ci praktyczne rady w rożnych sprawach w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Może Ci dać wskazówki dotyczące Twojej kariery oraz służyć akademickimi radami, np. jak przygotować się do egzaminów.

24h dostępność

Nasz Student Service Team to pierwsze miejsce, gdzie powinieneś się zgłosić z nieakademickimi sprawami.

W ciągu dnia znajdziesz ich w Welcome Desk. Dostaniesz również 24- godzinny numer kontaktowy, w razie nieprzewidzianych, nagłych wypadków.

Student Services zapewnią Ci pomoc, służąc radą odnośnie takich tematów jak:

  • wizyta u lekarza,
  • otworzenie konta bankowego,
  • bezpieczeństwo osobiste,
  • dorywcza praca i wolontariat.

Język angielski

Jeśli potrzebujesz rozwinąć umiejętności językowe ,masz możliwość wzięcia udziału w darmowych lekcjach języka angielskiego podczas studiów.

Monitorowana frekwencja

Uczęszczanie na wykłady gwarantuje sukces. Newcastle University London oczekuje od studentów stuprocentowej obecności. Obecność na zajęciach jest monitorowana, jeśli nie spełnia odpowiednich wymogów, wszczynane są odpowiednie procedury.

Unia studencka

Studenci Newcastle University London są członkami Newcastle University Students’ Union (NUSU). NUSU zostało stworzone przez studentów dla studentów. Umożliwia Ci znalezienie towarzyskich eventów, ale również wspiera Cię i służy radą. Zadaniem NUSU jest upewnienie się, że wspaniale spędzisz czas podczas studiów i wyciskasz soki z życia w Londynie. NUSU reprezentuje studenckie problemy i skargi. Masz głos we wszystkich sprawach, które Cię dotyczą.