Londyn

WIODĄCA SZKOŁA MODY NA ŚWIECIE

2Studia modowe w Londynie to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy planują wiązać swoją przyszłość z modą. Istituto Marangoni London to nowoczesna, dobrze wyposażona uczelnia z niesamowitymi ludźmi, którzy ją tworzą. Oferuje kierunki takie jak projektowanie ubrań, stylizacja i biznes w modzie oraz wiele krótkich kursów, związanych m.in. z fotografią modową, marketingiem, czy komunikacją.

UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Studiując na IM masz możliwość uczyć się od najlepszych, osiągających międzynarodowe sukcesy, ludzi w tej branży. Wykładowcy poza tym, że prowadzą zajęcia na uczelni, pracują w swoich własnych firmach, dzięki czemu masz pewność, że przekazywana przez nich wiedza jest oparta wieloletnim doświadczeniem.

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Ponad 80 lat temu słynny kreator mody Giulio Marangoni zastanawiając się, czy możliwe byłoby stworzenie studiów, na których uczy się o modzie założył Istituto Artistico dell’abbigliamento Marangoni, czyli Instytut Artystycznego Ubioru Marangonniego w Mediolanie. Celem było stworzenie szkoły, która uczyłaby wyspecjalizowanych w świecie mody profesjonalistów. W swojej długiej historii, Istituto Marangoni nigdy nie odstąpiło od najlepszych metod nauczania, ciągle ulepszając swoje programy tak, aby było zgodne nie tylko z wymaganiami i standardami włoskimi, ale również międzynarodowymi.