Kariera

Studiowanie na Istituto Marangoni stwarza wiele możliwości rozwoju kariery, co potwierdzają liczne sukcesy absolwentów tej uczelni. To właśnie z tej szkoły wywodzą się jedne z największych nazwisk mody.

Perspektywy kariery:

1– ukończ studia na uczelni, która znajduje się na liście TOP 10 najlepszych szkół mody na świecie

– poza wiedzą teoretyczną uczelnia zapewnia zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia, co zwiększa szanse otrzymania dobrej pracy po studiach

– szkoła współpracuje z najznakomitszymi nazwiskami w branży

– wykładowcy są profesjonalistami i pochodzą z największych modowych, designerskich i consultingowych firm na świecie. Dzięki tej współpracy co roku organizowane są staże w najbardziej luksusowych domach mody, a absolwenci Istituto Marangoni po ukończeniu kursów stają się ekspertami pracującymi dla najbardziej prestiżowych firm na świecie

– od początku swojego istnienia szkoła wykształciła ponad 4000 studentów, wśród których są najznakomitsi projektanci, styliści lub managerowie domów mody.

Jedne z najsłynniejszych nazwisk tej szkoły to:

Domenico_DolceDomenico Dolce – włoski projektant mody, współzałożyciel prestiżowego domu mody Dolce & Gabbana. Od 1985 D&G należy do najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Alessandro-portraitFranco Moschino – założyciel włoskiego luksusowego domu mody, specjalizujący się w produkcji odzieży prêt-à-porter, skórzanej i akcesoriów modowych. Swoją karierę rozpoczął dla Gianni Versace.