Istituto Marangoni to zespół pięciu ekskluzywnych szkół mody, zlokalizowanych w największych stolicach mody, takich jak Paryż, Londyn, Mediolan, Florencja i Szanghaj. Każda ze szkół oferuje szeroki wybór możliwości, zarówno jeśli chodzi o studia jak i krótkie kursy wakacyjne, pomagające rozwinąć niezbędne umiejętności w świecie mody i designu.

LOKALIZACJA

Wszystkie szkoły usytuowane są w centrach największych miast mody.

ABSOLWENCI

Wiele słynnych nazwisk wywodzi się z Istituto Marangoni.

DESIGN

Każda szkoła wyposażona jest w najnowszy sprzęt.

KADRA

Ucz się od profesjonalistów, którzy pracują w branży modowej od wielu lat.

PRESTIŻ

Istituto Marangoni znajduje się w 10-tce najlepszych szkół mody na świecie.

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: [email protected] Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety