University of Sunderland

Sunderland, Anglia

O uczelni

University of Sunderland to nowoczesna uczelnia z wysokimi standardami nauczania i ściśle współpracująca z najważniejszymi firmami w kraju. Aż 94% absolwentów w przeciągu pół roku znajduje zatrudnienie lub kontynuuje studia. Uniwersytet jest dość młodą placówką, jednak stawia przede wszystkim na rozwój.

University of Sunderland to nowoczesna uczelnia z wysokimi standardami nauczania i ściśle współpracująca z najważniejszymi firmami w kraju. Aż 94% absolwentów w przeciągu pół roku znajduje zatrudnienie lub kontynuuje studia. Uczelnia w przeciągu kilku lat przesunęła się o kilkadziesiąt miejsc w rankingu, co świadczy o jej rozwoju.

Typowe warunki przyjęć dla kandydatów z Polski to ogólna średnia ze wszystkich matur pisanych przez kandydata na poziomie 50%, w tym co najmniej jedno rozszerzenie, na co najmniej 50%.

Uczelnia oferuje stypendia w wysokości £200 dla wszystkich nowych studentów oraz szereg różnych stypendiów zależnych od kierunku i indywidualnych sytuacji aplikantów.
Więcej informacji w linku poniżej:
https://www.sunderland.ac.uk/about/your-finances/scholarships-discounts-and-specialised-grants/

Uniwersytet w Sunderland gwarantuje studentom merytoryczną pomoc z zakresu znajdowania pracy. Dostępne są szkolenia z zakresu pisania CV, przygotowania do rozmowy o pracę oraz indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi.

Zakwaterowanie już od £78 za zwykły pokój, a £100 za pokój z widokiem na rzekę.

Więcej informacji w linku poniżej:
https://www.sunderland.ac.uk/about/accommodation/

Informator:

Lokalizacja

Położenie na uboczu gwarantuje jedne z najniższych kosztów życia w UK, a niewielki dystans do Newcastle zapewnia niesamowite rozrywki. Bliskość morza umożliwia odpoczynek na plaży oraz uprawianie sportów wodnych.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Grupy tematyczne Smart Prospects na Facebooku

Smart Prospects to przede wszystkim społeczność. Poznaj nasze grupy tematyczne na Facebooku, w tym grupy dotyczące mieszkania, pracy, finansów i miast
Czytaj więcej

Rekrutacja i przeprowadzka na studia licencjackie w UK – krok po kroku

Dowiedz się wszystkiego o krokach aplikacji, naszym wsparciu jak i również co zrobić po aplikacji na studia w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Płn.
Czytaj więcej

Szukanie pracy to praca sama w sobie – historia i rady Asi dot. pracy w Anglii

Sprawdź na czym polega szukanie pracy w UK oraz praca przez agencję i dowiedz się dlaczego szukanie pracy to “praca sama w sobie”.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.