Twoje konto jest nieaktywne - Studia za granicą - w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. | Smart Prospects

Oops!

Twoje konto jest nieaktywne

Twoje konto jest nieaktywne

Wypełniłeś/aś formularz rezygnacji ze studiów w Wielkiej Brytanii, więc Twoje konto zostało dezaktywowane, a co za tym idzie, Twój dostęp do naszej strony został wyłączony.

  • Jeśli chcesz reaktywować swoje konto na dany rok aplikacyjny, lub zaaplikować ponownie na kolejny rok aplikacyjny – daj nam znać w wiadomości prywatnej (messenger) na naszym fanpage na facebooku.
  • Jeśli chcesz abyśmy usunęli permanentnie Twoje konto wraz ze wszystkimi danymi, napisz maila na [email protected] pisząc z adresu email użytego do rejestracji na stronie Smart Prospects z prośbą o usunięcie Twojego konta wraz ze wszystkimi danymi z Formularzy Diagnostycznych.

W razie pytań lub niejasności – pisz śmiało, jesteśmy tu dla Ciebie!

Pozdrawiamy,
Ekipa Smart Prospects

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Jak opłacić i wysłać podanie UCAS na studia w UK?

Masz już gotowy personal statement? Dowiedz się ile kosztuje wysłanie aplikacji UCAS oraz jak i kiedy opłacić aplikację na studia w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Mieszkanie na studiach w UK – akademik czy prywatne mieszkanie?

Dowiedz się wszystkiego o prywatnym mieszkaniu na studiach w Wielkiej Brytanii a także o uczelnianych i prywatnych akademikach.
Czytaj więcej

Personal statement na studia magisterskie w UK

Dowiedz się jak napisać list motywacyjny na studia magisterskie w Wielkiej Brytanii oraz jakich błędów nie popełniać w pisaniu tego listu.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐