Oops!

Twoje konto jest nieaktywne

Twoje konto jest nieaktywne

Wypełniłeś/aś formularz rezygnacji ze studiów w Wielkiej Brytanii, więc Twoje konto zostało dezaktywowane, a co za tym idzie, Twój dostęp do naszej strony został wyłączony.

  • Jeśli chcesz reaktywować swoje konto na dany rok aplikacyjny, lub zaaplikować ponownie na kolejny rok aplikacyjny – daj nam znać w wiadomości prywatnej (messenger) na naszym fanpage na facebooku.
  • Jeśli chcesz abyśmy usunęli permanentnie Twoje konto wraz ze wszystkimi danymi, napisz maila na [email protected] pisząc z adresu email użytego do rejestracji na stronie Smart Prospects z prośbą o usunięcie Twojego konta wraz ze wszystkimi danymi z Formularzy Diagnostycznych.

W razie pytań lub niejasności – pisz śmiało, jesteśmy tu dla Ciebie!

Pozdrawiamy,
Ekipa Smart Prospects

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Mieszkanie na studiach w UK – akademik czy prywatne mieszkanie?

Dowiedz się wszystkiego o prywatnym mieszkaniu na studiach w Wielkiej Brytanii a także o uczelnianych i prywatnych akademikach.
Czytaj więcej

Grupy tematyczne Smart Prospects na Facebooku

Smart Prospects to przede wszystkim społeczność. Poznaj nasze grupy tematyczne na Facebooku, w tym grupy dotyczące mieszkania, pracy, finansów i miast
Czytaj więcej

Wszystko o pracy dla studentów jako barista w Starbucksie, Caffè Nero i Costa Coffee

W tym artykule dowiesz się na czym polega praca baristy i jak dostać się do kawiarni takiej jak Starbucks, Costa Coffee oraz Caffè Nero na Wyspach.
Czytaj więcej
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐