Podziel się swoim doświadczeniem ze studiów w UK z innymi!

Aby pokazać prawdziwe oblicze studiów w Wielkiej Brytanii tym, którzy myślą o wyjeździe w przyszłości, zachęcamy do pisania artykułów na stronę Smart Prospects i/lub prowadzenia relacji na Snapchacie z dni spędzonych na Twojej brytyjskiej uczelni!

Każdy wartościowy materiał warty publikacji w zależności od jakości wynagradzamy kwotą od £30.

Jeżeli chcesz podzielić się niektórymi aspektami swojego doświadczenia na studiach w UK poprzez zrobienie relacji na snapchacie lub napisanie krótkiego artykułu na wybrany temat*, wypełnij poniższy formularz wybierając rodzaj aktywności, której chcesz się podjąć. Następnie, czekaj na maila od nas – odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to jest możliwe!

Dziękujemy i pozdrawiamy,
Zespół Smart Prospects

________________________

*sprawdź jak to robią inni:

artykuły na naszej stronie
– relacje na snapchacie

Zaloguj się aby wypełnić formularz

WAŻNE!

• Wypełniając ten formularz, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, wyłącznie dla potrzeb rekrutacji na studia w Wielkiej Brytanii oraz w celach marketingowych przez Smart Prospects LTD. (zgodnie z ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)).
  • Jeśli nie wyrażasz takiej zgody, nie wypełniaj tego formularza. Jeśli chcesz zamknąć swoje konto lub potrzebujesz wsparcia, napisz do nas na [email protected]
  • Wypełnienie tego formularza nie zobowiązuje Cię do niczego! 🙂
  • Wynagrodzenie przysługuje za dobry artykuł, który zostanie opublikowany na stronie Smart Prospects lub za relację przeprowadzoną na koncie SmartProspects. Należne kwoty zależą od jakości wyprodukowanych materiałów.

Przykładowe historie sukcesu

Nasi ambasadorzy