Brytyjskie konto w banku bez proof of address

jak założyć je jeszcze w Polsce?

Czego dowiesz się w tym artykule?

  • jakie brytyjskie konto w banku możesz założyć jeszcze w Polsce bez proof of address;
  • jakie konta są warte uwagi, jeżeli masz już odpowiedni proof of address;
  • czy warto i można założyć konto studenckie.

Od 2017 roku założenie konta w tradycyjnym brytyjskim banku świeżo po przyjeździe (bez proof of address) stało się niemożliwym. Oczywiście, konto w brytyjskim banku będzie Ci potrzebne aby:

  • otrzymywać wypłaty (pracodawca nie będzie przelewać Ci wypłaty na polskie konto, gdyż przelewy zagraniczne kosztują i są niewygodne zarówno dla pracodawcy jak i dla Ciebie);
  • wykonywać przelewy (za rachunki lub czynsz);
  • wziąć abonament o telefon lub internet.

Na szczęście sprawdziliśmy dla Ciebie wszystkie dostępne opcje i opisaliśmy je w tym artykule – bez względu na to, czy masz proof of address, czy też nie.

Aby zobaczyć pełną treść tego artykułu, musisz być zalogowany. Zaloguj się klikając tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta na naszej stronie, możesz je założyć klikając tutaj. Pamiętaj, że możesz z nami aplikować na wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii, a nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna.

Pełna treść tego artykułu – czyli informacje dot. kont bankowych, porady jak otworzyć brytyjskie konto w banku bez proof of address itd. – dostępna jest dla naszych zalogowanych aplikantów, dopiero po wysłaniu aplikacji na studia. Nawet jeśli nie aplikowałeś/aś z nami, możesz poprosić o dostęp klikając poniżej.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Wszystko o studiach magisterskich w Anglii

Dowiedz się więcej na temat studiów magisterskich w jednym z najlepszych systemów edukacji na świeci
Czytaj więcej

Portfolio i rozmowa wstępna na studia artystyczne w Anglii

Sprawdź jak przygotować portfolio na studia artystyczne w UK, aby ułatwić sobie późniejszą rozmowę kwalifikacyjną dotyczącą Twoich prac.
Czytaj więcej

Jak opłacić i wysłać podanie UCAS na studia w UK?

Masz już gotowy personal statement? Dowiedz się ile kosztuje wysłanie aplikacji UCAS oraz jak i kiedy opłacić aplikację na studia w Wielkiej Brytanii.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.

Szukaj

Po prostu wpisz to, co Cię interesuje! 🧐