Brytyjskie konto w banku bez proof of address

jak założyć je jeszcze w Polsce?

Czego dowiesz się w tym artykule?

  • jakie brytyjskie konto w banku możesz założyć jeszcze w Polsce bez proof of address;
  • jakie konta są warte uwagi, jeżeli masz już odpowiedni proof of address;
  • czy warto i można założyć konto studenckie.

Od 2017 roku założenie konta w tradycyjnym brytyjskim banku świeżo po przyjeździe (bez proof of address) stało się niemożliwym. Oczywiście, konto w brytyjskim banku będzie Ci potrzebne aby:

  • otrzymywać wypłaty (pracodawca nie będzie przelewać Ci wypłaty na polskie konto, gdyż przelewy zagraniczne kosztują i są niewygodne zarówno dla pracodawcy jak i dla Ciebie);
  • wykonywać przelewy (za rachunki lub czynsz);
  • wziąć abonament o telefon lub internet.

Na szczęście sprawdziliśmy dla Ciebie wszystkie dostępne opcje i opisaliśmy je w tym artykule – bez względu na to, czy masz proof of address, czy też nie.

Aby zobaczyć pełną treść tego artykułu, musisz być zalogowany. Zaloguj się klikając tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta na naszej stronie, możesz je założyć klikając tutaj. Pamiętaj, że możesz z nami aplikować na wszystkie uczelnie w Wielkiej Brytanii, a nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna.

Pełna treść tego artykułu – czyli informacje dot. kont bankowych, porady jak otworzyć brytyjskie konto w banku bez proof of address itd. – dostępna jest dla naszych zalogowanych aplikantów, dopiero po wysłaniu aplikacji na studia. Nawet jeśli nie aplikowałeś/aś z nami, możesz poprosić o dostęp klikając poniżej.

Nadal głodny wiedzy?

Sprawdź wszystkie artykuły o studiach w UK

Przydatne artykuły

To z pewnością Cię zainteresuje!

Praca w Deliveroo i UberEats jako świetna alternatywa dla studentów w Wielkiej Brytanii

Poznaj historię Karoliny i Jacka – studentów, którzy dorabiają jako dostawcy jedzenia dla Deliveroo i UberEats. Sprawdź dlaczego warto tam pracować!
Czytaj więcej

Wszystko o rocznym stażu na studiach w Wielkiej Brytanii

Dowiedz się wszystkiego o rocznym stażu na studiach w UK, podczas którego nie tylko zdobywasz doświadczenie z zakresu swoich studiów ale i zarabiasz.
Czytaj więcej

Uczelnie w UK

Poznaj uniwersytety w Anglii
Poznaj uniwersytety w Szkocji
Poznaj uniwersytety w Londynie
© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Orchard House, 15 Market Street, TF2 6EL, Telford, England UK.