Idealne uniwersytety dla miłośników imprezowania

Uwielbiasz imprezować? Kręci Cię nocne życie? Chciałbyś być uczniem uniwersytetu w mieście z ekscytującymi i różnorodnymi nocnymi rozrywkami? Oto najlepsze miejsca dla osoby takiej jak Ty, wybrane na podstawie opinii studentów, którzy oceniali zakres pubów, klubów i innych podobnych miejsc w pobliżu ośrodków uniwersyteckich.

London School of Economics and Political Science, University College London

Londyn, jako jedno z najbardziej różnorodnych pod każdym względem miast na świecie nie może być nudny dla młodych imprezowiczów. Duża liczba klubów, pubów, restauracji, ogromnych hali koncertowych na pewno nie będzie dla Ciebie nudna i z pewnością odnajdziesz miejsce dla siebie.

University of Manchester

Życie imprezowe w Manchesterze nie ma sobie równych! Jakikolwiek gust muzyczny posiadasz, odnajdziesz klub czy inne miejsce, w którym będziesz mógł bawić się w rytmach ukochanych przebojów.

Newcastle University, Northumbria University

Jeśli nie jesteś fanem wydawania ogromnych sum pieniędzy na imprezowanie, jest to miejsce dla Ciebie. Miejsca z muzyką lat 90., imprezy z DJ-ami, wyrafinowane bary, a wszystko to w przystępnej cenie, która nie naruszy Twojego studenckiego portfela. Newcastle to jedna wielka impreza!

Liverpool John Moores University, University of Liverpool

Miasto słynie z dużej ilości miejsc, w których nie będziesz się nudzić. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli Twoim planem na wieczór jest piwo z przyjaciółmi w relaksacyjnej atmosferze, koncerty na żywo, czy duża impreza – Liverpool zaoferuje Ci wszystko. Polecane przez studentów kluby w mieście to między innymi Aloha, Mojo, Brooklyn Mixer i the Kaz.

Glasgow Caledonian University, University of Strathclyde, University of Glasgow

Chciałbyś co noc bawić się przy dźwiękach muzyki na żywo w jednym z najbardziej godnych uwagi barów? Nic trudnego! W mieście znajdziesz dużo miejsc oferujących ciekawe koncerty lokalnych zespołów, a także grup utworzonych przez studentów. Najbardziej pożądane miejsca w Glasgow to między innymi Box, Garage i Driftwood.

University of Bristol

Fan muzyki? Duża ranga alternatywnej sceny muzycznej czeka na Ciebie między innymi  w Stokes Croft, gdzie muzyka grana jest na żywo. Miejscem uwielbianym przez studentów-imprezowiczów jest też Clifton Triangle – świetna zabawa gwarantowana!

University of Leeds, Leeds Beckett University

Lubisz chodzić od klubu do klubu szukając najlepszego miejsca do imprezowania z przyjaciółmi? Call Lane jest ulicą pełną takich miejsc, więc z pewnością odnajdziesz coś wyjątkowego. Leeds, czyli miasto, które nigdy nie śpi, oferuje Ci tanie imprezowanie, którego nie będziesz żałować!

University of Sussex

Nadmorskie miasto Brigton, jako jedno z najbardziej zróżnicowanych i pełnych życia miejsc, oferuje wspaniałe imprezy w stylu indie, a także niezapomniane noce z utalentowanymi i znanymi DJ-ami w Audio czy Concorde 2.