Artykuły i historie sukcesu naszych studentów w Wielkiej Brytanii

Poniżej przedstawiamy listę historii sukcesu – wspomnień z aplikacji oraz relacji z pierwszych dni studiów od naszych studentów na brytyjskich uczelniach a także ich artykuły na niemal każdy temat!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii, koniecznie sprawdź nasz kompletny poradnik aplikanta!

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety