Wnioski o kredyt na studia licencjackie w Anglii rozpoczynające się we wrześniu 2017 już są dostępne!

Brytyjski rząd wydał już wnioski o kredyt studencki na studia licencjackie na rok 2017/18!

O tym na czym polega kredyt studencki oraz jakie są jego warunki spłaty, możesz przeczytać w tym artykule.

Jeśli nie dostaniesz się na studia, lub zrezygnujesz z nich przed ich rozpoczęciem, kredyt zostaje automatycznie anulowany. Jeśli zrezygnujesz ze studiów w trakcie ich trwania, masz obowiązek spłacić tylko część kredytu, która została za Ciebie przelana, na tych samych warunkach jakie byś miał gdybyś ukończył studia (które zostały opisane w naszym artykule o finansach)

Wnioski o kredyty na studia magisterskie będą dostępne dopiero w okolicy czerwca!

Aby móc wypełnić wniosek o kredyt studencki na studia licencjackie w Anglii, musisz najpierw mieć wybrane firm i insurance choices. Pamiętaj, że jest to bardzo istotny wybór i jeśli jeszcze go nie podjąłeś, skontaktuj się z nami – doradzimy Ci jakie opcje są dla Ciebie najlepsze!

Do kiedy masz czas na wysłanie podania o kredyt?

Czas na dostarczenie wypełnionego wniosku masz teoretycznie do 9 miesięcy po rozpoczęciu studiów. Niestety im później to zrobisz, tym dłużej będziesz czekać na odpowiedź, co może wiązać się ze sporą ilością stresu oraz ponagleń ze strony uczelni.

Polecamy zrobić to jak najszybciej, jeszcze przed rozpoczęciem studiów! 🙂

Wszystko, czego potrzebujesz to:

• wypełniony, wydrukowany, podpisany wniosek – wysłany pocztą na wskazany we wniosku adres – pobierz pusty wniosek klikając tutaj,
  • wypełniony, wydrukowany, podpisany przez osobę certyfikującą* “certifier checklist” – dołączony do wniosku o kredyt i wysłany razem z nim – pobierz checklist klikając tutaj,
  • zeskanowany, podpieczęstowany i podpisany przez tę samą osobę certyfikującą* dowód osobisty z dwóch stron.

Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak poprawnie wypełnić formularz aplikacyjny o kredyt studencki a także certifier checklist.

Aby zobaczyć pelną instrukcję musisz być zalogowany. Zaloguj się klikając tutaj. Jeśli nie masz jeszcze konta na naszej stronie, możesz  je założyć klikając tutaj.

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!