Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Smart Prospects

Czym jest i czym zajmuje się Smart Prospects?

Smart Prospects to organizacja oraz społeczność zrzeszająca naszych ambasadorów, aplikantów na studia w UK, obecnych studentów, absolwentów a także osoby zwyczajnie zainteresowane tematem edukacji wyższej na Wyspach.

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa edukacyjnego, zajmujemy się głównie pomocą związaną z procesem aplikacyjnym na studia w Wielkiej Brytanii.

Więcej o nas tutaj:

kim jesteśmy

jak pomagamy

Na czym konkretnie polega pomoc Smart Prospects?

Współpraca z naszymi aplikantami dzieli się na 3 etapy – przed aplikacją na studia, w trakcie składania aplikacji oraz po dostaniu się na daną uczelnię.

Wszystko o naszej pomocy tutaj: https://www.sp.edu.pl/ucas/aplikowanie-na-studia-w-wielkiej-brytanii-ze-smart-prospects/

Jak mogę skontaktować się ze Smart Prospects?

Najlepszym wyjściem będzie napisanie do nas poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://www.sp.edu.pl/. Możesz skorzystać również z:

Ile kosztuje pomoc ze strony Smart Prospects?

Nasza pomoc jest całkowicie darmowa. Dlaczego? Więcej na ten temat dowiesz się tutaj:

Czy współpraca ze Smart Prospects jest zobowiązująca?

Nie, aplikant w każdej chwili może zrezygnować z naszych usług i nie mieć żadnych należności lub zobowiązań. Spodziewamy się, że za wsparcie otrzymamy Waszą wdzięczność, szacunek i lojalność naszej marce.

Czy Smart Prospects posiada własną siedzibę?

Tak, mamy swoją siedzibę w Bradford, UK.

Adres: re:centre, Richmond Road, Bradford, BD7 1DP (West of Yorkshire), UK

Które uczelnie partnerskie reprezentuje Smart Prospects?

Smart Prospects reprezentuje interes aplikantów i pomaga dostać sie na dowolnie wybrane uczelnie w Wielkiej Brytanii.

Czym są szablony oferowane przez Smart Prospects?

Wszystkie informacje na ten temat zawarte są w poniższym linku: https://www.sp.edu.pl/ucas/szablony-do-planowania-studiow-w-wielkiej-brytanii/

Inne, przydatne artykuły

Odkryj uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Uniwersytety w Anglii

Uniwersytety w Londynie

WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji, jakie napłynęły do nas w tym roku oraz w celu upewnienia się, że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 13 do 15 stycznia nie przyjmujemy Personal Statements do sprawdzenia, a 15 stycznia - referencji.

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych, którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania oraz którzy uzyskają od nas wcześniejszą akceptację przez e-mail: ug@sp.edu.pl. Referencje lub personal statement mogą zostać przyjęte w tym okresie tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Pamiętaj, że nadal można wysyłać z nami aplikacje w pierwszym terminie (przed 15 stycznia), jednak nie będziemy w stanie przyjąć Twoich prac do sprawdzenia.

Osoby, które nie zdążą z aplikowaniem na studia w Wielkiej Brytanii w pierwszym terminie, wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji w drugiej turze - do 30 czerwca! :)
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2018 roku
rozpoczęta!
Aplikuj z nami na najlepsze brytyjskie uniwersytety