Lancaster University

Studia magisterskie w Wielkiej Brytanii

Artykuły naszych studentów na temat studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii

Poniżej przedstawiamy listę artykułów dotyczących studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii i pisanych przez naszych studentów!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii, koniecznie sprawdź nasz kompletny poradnik aplikanta!

© Copyright - Smart Prospects Ltd. Company no 08423213, registered in England and Wales. Address: Re-centre, Richmond Road, Bradford, BD7 1DP, UK.
Regulamin / Kontakt
WAŻNA INFORMACJA!
Z powodu rekordowej ilości aplikacji jakie napłynęły do nas w tym roku i aby upewnić się że nasi aplikanci dostają wsparcie najwyższej jakości, w okresie od 10 do 15 stycznia przestajemy przyjmować Personal Statements do sprawdzenia od osób, które nie posiadają konta UCAS z naszym buzzword .

Nadal przyjmujemy nowych aplikantów, lecz tylko tych którzy mają swoje Personal Statements i referencje gotowe do wysłania i uzyskają od nas wcześniejszą akceptacje prze e-mail.

Nasz buzzword i automatyczna możliwość zostania naszym aplikantem zostaną odblokowana 15 stycznia po godzinie 18 czasu brytyjskiego.

Osoby, które nie zdążą w pierwszym terminie wciąż mogą liczyć na naszą pomoc w aplikacji na późniejszy termin.
Rekrutacja na studia w Anglii, zaczynające się w 2017 roku
trwa do 30/06/2017!
Otrzymaj wsparcie typu 'PREMIUM' oraz dostęp do pełnej zawartości portalu całkowicie bezpłatnie!